Oslava uznání Gold Pitu na světových mapách

Tady najdete vlákna s jednotlivými akcemi
Andromeda Andy Carter
Přezdívka: Sel

Re: Oslava uznání Gold Pitu na světových mapách

Příspěvek od Andromeda Andy Carter »

*Svoje tričko už teď nezachrání, takže to půjde akorát tak do pračky a pokud to nepůjde dolů, tak do koše. Sundá si brýle z očí a dá si je na hlavu. Povzdechne si, a pak se koukne na toho může.* Vážně se Omlouvám, nešťastná náhoda. *Zatváří se omluvně a pousměje se.* Nabídla bych vám, že vám to vyperu, ale nechci, aby to vypadalo, že vás chci vidět nahého. *Usměje se a koukne na Laylu, na kterou kývne. Je pravda, že to období po jejich rozchodu bylo asi těžké.* No snad to pustí, nic se neděje. *Zjistí Laylu a usměje se. Nehodlá to nikomu dávat za vinu. Podívá se na slečnu, která promluví na toho může, kterého polila, a která tuhle řetězovou reakcí začala.* Tak i kdyby mi to měl za zlé, tak po právu. Nejspíš jsem to tričko svou šikovností zničila. *Poznamená směrem k té ženě a usměje se, pak se napije své limonády a raději ji odloží na stoleček.*
Carl Hamilton
Přezdívka: Bender

Příspěvek od Carl Hamilton »

* Podívá se na všechny, kteří jsou v jeho blízkosti a pak se podívá zle na slečnu Yvainne, která řekla takovou blbou poznámku, která ho trochu nakrkla. * Buďte ráda, že to nemají za zlé vám. * Pousměje se na oko a poté si vezme do ruky svůj ledový čaj a napije se. Tu ženskou nějak nemá zrovna teď nejvíce v lásce, kvůli jejím poznámkám. Nadechne se a podívá se vedle na slečnu Andromedu a řekne. * Je to v pořádku, stane se. * V jeho hlasu je slyšet, že to šlo docela těžko ale co se dá dělat… Na další její větu se rozesměje a nechá to tak být. * Jinak, mimochodem, jsem Carl. * Představí se jí s úsměvem a už to tak nějak má za sebou, jelikož je to přeci jenom tričko… To snad pustí a když ne, má jich více než dost, když má jednu místnost jenom šatnu… Ta moderní, skleněná, jak mívají ve filmech. Úžasná věcička! Ale co bude dál dneska, to už ví jenom ten nahoře, protože teď je pocákaný a nějak ztratil myšlenku, co to tu chtěl vůbec dělat! *
Obrázek
Yvainne Lucianna Thorne
Přezdívka: Elin

Příspěvek od Yvainne Lucianna Thorne »

*Zvedne pohled od vyčuhujícího mátového lístku opět k Carlíkovi chvilku potom co se napila.* No, na základě toho že sem tomuhle vlastně dodala hybnou sílu tím že sem šlápla na Laylu vlastně ano. *Přikývne sice trochu zamyšleně ale ta škodolibost jí dodala zážehovou jiskru. Začala uvažovat jiným směrem, sice to zahrnovalo škodolibost a domýšlivé chování ale stále je to cesta. Svoji pozornost na ní ale vzápětí stočí Layla a chtě nechtě se podle slušného chování se sluší jí odpovědět.* Taky Vás ráda vidím. *Je to ale zvláštní zvyk druhým vykat od určitého věku obvzlášť když jí takhle slečna viděla při jejím držkopádu. Mohlo by se zavést že od první trapné situace by se mohlo tykat, nebo by to mohla začít praktikovat alespoň ona sama.* Počkat, kdy? Jak? *S podivením na tu milou blondýnu pozvedne obočí. Že by zrovna někdo takový byl schopný krást? Marně se snaží upamatovat jak by se to mohlo stát ale jaksi se jí to mlží, nejspíš tím jak se slavnostně praštila do hlavy. To povětšinou bývá důvod pro podobný stav. Zavrtí nad tím ale posléze hlavou s malým ušklíbnutím.* Tak o nech být a radši mi tykej, když už se ti takový kousek povedl. *Roztáhne koutky do úsměvu a natáhne jejím směrem svoji pravou ruku, plastový kelímek už jen s půlkou obsahu si přehodila do levačky.*
~ ~ ~ ~

I stopped fighting my inner demon,
I may have Schizophrenia but at least I have eachother.
She is on my side now.

~ ~ ~ ~
Obrázek
Layla Eve Reed
Přezdívka: galena

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*Podívá se sem a tam na z jednoho účastníka konverzace na druhého, třetího a zase od začátku, protože se ta výměna omluv trošku zhoupla do nebezpečnějších vod. A mokrých už je tu přeci dost. *Aaa... em.* Zvedne prázdnou ruku vedle své tváře, kterou lemovaly jemně se vlnící volně rozpuštěné vlasy, trochu jako hodné dítko ve škole když se hlásí, aby na sebe upoutala pozornost a mohla něčím přispět.* Kdyby jste chtěli, tak tu kousek bydlím... Vlastně přímo tady na náměstí, na druhé straně. *Navrhne jednu možnost, protože se zdá, že hlavně ten muž si polití šťávou docela dost bere. To tričko - které jejím očím vypadá docela obyčejně, ale její maminka jako módní návrhářka by asi hned poznala rozdíl - asi muselo stát hodně peněz. *Mohli byste si to tam přeprat a pak usušit. Půjčila bych ti Andy nějaké svoje tričko.* Usměje se na ni a trochu si ji prohlédne. No... přes prsa mají asi trochu jiné míry, takže její upnutá tílka by asi nešla, ale něco by bylo určitě. Pak se otočí k pobryndanému muži.* A našla bych i nějaké... mu-... mužské tričko nebo mikinu... *Při těchto slovech se jí trochu zadrhl hlas, ale nadechla se a dokončila. Zůstalo u ní nějaké oblečení po Chrisovi, které si u ní nechal, když s ní někdy zůstal až do noci, aby se měl ráno do čeho převlíct. Někdy si k sobě do postele vzala jeho mikinu, kde ještě trochu slabě zůstávala její vůně, a společně s teplem od psího kožíšku měla ve své ospalé mysli za zavřenými očními víčky pocit, že vedle ní znovu leží. Tak moc mi chybíš. Rychle zamrkala, aby nedala neposlušným slzám možnost ani vykouknout, zvlášť ně před prakticky cizími lidmi. Už tak se dost styděla, když tolik mluvila a plakala před Darrenem, o kterém věděla... jen to jméno.* A mohl byste se převlíct bez toho aby vás... někdo okukoval...nahého.* Vykuňkne s drobným zrůžověním a poslední tabu slovo prakticky nejde slyšet, jak ho tiše vyslovila. S úlevou se na Yvainne podívá a vděčně, možná až moc, stiskne její nabízenou dlaň.* No... vracela jsem za vá-... tebe brusle a neměla jsem jak vrátit zálohu... Tak mi tedy říkej Laylo.* Vysvětlí jí její přestupek s rozpaky a vzápětí se na ni jemně usměje. Je jí sympatická.*
Obrázek
Andromeda Andy Carter

*Přelétne pohledem jeho tričko, pak se podívá na Carla.* Dobře. Já jsem Andromeda, ale stačí Andy. Ráda vás poznávám. A někdy vás za to polité tričko zvu na kafe, nebo na skleničku, i když to asi cenově úplně vyrovnané nebude. *Představí se mu naoplátku a mile se usměje. Přeci jen úsměv je její poznávací znamení, pak se podívá na Laylu, která vypadá tak nějak plaše.* No myslím, že nutné to není, ale ani by nebylo špatné se převléknout. Přeci jen to tričko trochu lepí. *Řekne a zasměje se, pak dál poslouchá Laylinu promluvu a zkoumavě jí sleduje. Očividně není všechno úplně v pořádku, u podle toho, jak se zasekla na slovu mužské. Lehce přimhouří oči, dost pochybuje, že by tohle bylo ještě kvůli jejímu bratrovi, za tolik mu vážně nefandí. V tomhle bude asi někdo jiný. Nechce to z Layly ale tahat, navíc na to asi ani nemá právo, pak se podívá na Carla, zajímá jí, jak odpoví.*
Carl Hamilton

* Podívá se na Yvianne a poslouchá, jak to vlastně celé rozmáchla a došla k tomu, že to způsobila celé vlastně ona a všichni ostatní byli vlastně její obětí. „Saje“ nadále svůj ledový čaj, který ještě trochu zbyl, což ani tak nevadí jako vědomí, že pomalu se začíná nějak stmívat, což není moc obvyklé pro toto období. Uprostřed náměstí tam pořád někdo zpívá, vykřikuje nebo co se to tam teď hraje a nějak to ani nevnímá. Jako každý rok tam hráli nějaké divadélko… Je to nuda a hrají tam pořád stejní lidé, aspoň si to myslí samozřejmě, kdo má tohle pořád studovat... Divadlo je krásné umění ale nemá poslední dobou nějak na to čas. Mohl by také někdy zajít do Diamantového muzea, nebylo by to samozřejmě až tak na škodu! * Děkuji ale je to dobré, kdyžtak dojedu domu, to není problém. * Odpoví Layle s děkovným úsměvem. Nebo si ho koupí… To není problém, že. Nebude přeci obtěžovat tuto slečnu, která vypadá, jako kdyby se bála mluvit. * To zní skvěle ale nejsem zrovna zvyklý, abych byl zván, spíš jsem zvyklý na opak. * Odpoví jí na to s menším úsměvem a podívá se na ní. *
Obrázek
Andromeda Andy Carter

*Podívá se na Laylu a usměje se.* No tvojí nabídku asi nevyužiju, raději vyrazím domů, ale ráda jsem tě zase viděla. Někdy by jsme se mohli sejít. *Pronesla směrem k bývalé přítelkyni svého bratra, pak se podívala na Carla.* Myslím, že jednou to nějak překousnete. Musím vám to polité tričko nějak vykompenzovat. *Řekne Andy s úsměvem, ale s nesmlouvavým tónem. Kdyby to nepřijal, tak by si přišla trochu divně. Přeci jen je to její vina.* No, ráda jsem vás poznala, ale raději už vyrazím k domovu než se ze mě stane svačinka pro včely nebo vosy. Zasměje se a natáhne se pro svoje pití, které rychle dopije, aby ho nemusela nosit sebou. Podívá se ještě směrem k centru oslav. Popravdě se jí tam ani nechce a ani moc nelituje, že nebyla v centru dění s velkou pravděpodobností by na tom byla stejně jako teď, akorát by nebyla ulepená od džusu, ale od potu. Jak svého tak jiných lidí, jak jsou na sebe určitě namačkaní.*
Carl Hamilton

* Nandá si své sluneční brýle na hlavu, protože další zátěž na triku by nebylo zrovna tím pravým ořechovým. Ale schne to rychle, což je také trochu kontraproduktivní, vzhledem k té skvrně. Rozhoduje se ale, že se tím už nebude nijak zaobírat. Prostě to vyřeší čistírna... Jsou za to placení. Porozhlédne se okolo a na pódiu už hraje opět nějaká příjemná hudba a není to moc špatné. Ale jelikož dnešní večer trochu pokazila nehoda, rozhodl se už ve své mysli, že asi pojede domů, jelikož to nemá smysl tu být nadále. Podívá se na Andy, která se loučí s tou blondýnou a nejspíše i s Yvainne. * Také jsem vás rád poznal, Andy. Pojedu už domů také, nechcete se svést autem? Mám ho tady blízko zaparkovaného a z centra asi jedete také pryč, tak asi bychom měli společnou cestu. * Pousměje se a nabízí jí tak i svezení domů, jelikož přece jí nenechá jen tak jít, v tomto parnu a pocákaná nějakým nápojem od té blondýny. Rozhlíží se okolo, zda tam neuvidí nějaké další známé tváře… Trochu se teď totiž nudí, jelikož dnešek je vážně na něho pes. *
Obrázek
Andromeda Andy Carter

*Už se chystala opravdu odejít, když jí zastavila Carlova slova. Podívá se na něj a pousměje se. Vypadá to, že všichni gentlemani ještě ne vymřeli, i když už jich je na světě poskrovnu.* To je od vás vážně milé, cesta autem bude asi příjemnější než abych v tom vedru šla pěšky. V centru opravdu byt nemám, takže jestli pro vás východní obytná zóna nebude moc velká zajížďka, tak se svezu moc ráda. *Usměje se a sundá si brýle z hlavy, aby si mohla prohrábnout vlasy. Ty parna očividně nedají pokoj ani v noci. Nandá si brýle zpátky na hlavu. Pak se znovu rozhlédne, vypadá to, že Layla s tou druhou dívkou se o něčem baví, pak přelétne pohledem dav shromážděných lidí.* (Že jim nevadí se na sebe takhle lepit.)
Carl Hamilton

* Nandá si své sluneční brýle zpět na oči, jelikož má je trochu unavené a aby se mohl rozhlížet více po okolí. Samozřejmě, že hlavně, kvůli té únavě očí. To, že se může dívat kam chce, to není samozřejmě priorita, že má na sobě pořád sluneční brýle, tedy až na výjimku, tedy před chvílí, že si je sundal u stánku. * To není problém, dovezu vás tam, bude to trvat pár minut navíc. * Pousměje se a pomalu určí směr, kam popojdou, jelikož má zaparkované auto tady pár metrů od toho blázince a ani by ho sem nepustili… Snad to jeho auto v černé barvě nesplyne se stínem a aby ho pak ještě našel… * Tak pojďme tudy, tady mám někde zaparkované auto. * Ukáže směrem doprava s úsměvem a během cesty se snaží o konverzaci. * Vy pořád studujete nebo pracujete na plný úvazek? * Zeptá se jí se samou zvědavostí a čeká na jistě velmi dlouhý popis, jelikož některé jsou tak ukecané, že se nedají ani zastavit ale jestliže to platí i u této slečny, to se teprve dozvíme… *
Obrázek
Zamčeno