Osvoboďte Rosse!

Tady najdete vlákna s jednotlivými akcemi
Uživatelský avatar
Vypravěč
Příspěvky: 297
Registrován: pát 28. úno 2014 17:53:54
Přezdívka: VZZ
Kontaktovat uživatele:

Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Vypravěč »

Obloha už je temná jako noc a tak ulice osvětlují pouze pouliční lampy, které pomalu slábnou, jak slábne i intenzita jejich údržeb. Ano, i to je jedno z věcí, které podněcuje kriminalitu v Gold Pitu, která opět strmě roste. Tento týden byl zavražděn před policejní služebnou ve Východní obytné zóně jeden z vrcholných členů odborů, kteří byli na protestech. Možná náhoda, možná ne. Že by to vyvolala sama garnitura z Rady města? Kdo ví.

Dnes tu jsme ale za vyššími cíli. A to zachránit Patricka Rosse, který je v zajetí v policejní cele, která je v podzemí, kde mimochodem jsou i nějací lidé, jako je Parker a Kahard. Dnes je ale priorita zachránit Rosse před trestem smrti, který už na něho číhá, jako kostlivec ve skříni.

Jelikož tato akce je přísně tajná, místo srazu byl odeslán poštou do schránek účastníků. Má to být před kavárnou, aby to nevzbudilo žádné podezření. Ve skupince je popisovaný člověk, který by měl podle popisu být tím, u koho se seskupí. Teď se vyčkává na všechny. Pokyny za chvíli.

http://41.media.tumblr.com/13c88d348f6b ... r1_500.jpg
Uživatelský avatar
Charlie Reed
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01. pro 2014 18:30:25
Přezdívka: Charlie

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Charlie Reed »

Bez ohledu na to, jestli byla před měsícem zraněná nebo ne, se rozhodla jít. Vždyť to bylo jen škrábnutí, i přestože to bolelo jako čert a stále ještě bolí při větším pohybu. A přeci se nebude vzdávat jen proto, že měla v těle dvě malé dírky? Vždyť byla silná, nebyla slabá. Musela se držet na nohou jak nejdéle mohla a jestliže jí někdo srazí na kolena, bude se rvát dál.
Vzhledem k tomu, že posledních pár dní bydlela u Darria, pošta dorazila k němu, jen s jejím jménem. Jakmile si přečetla všechny podrobnosti, začala se chystat, aby měla na páteční večer všechno připraveno. Sice neměla ani pistoli a ani kapesní nůž, stejně ale bylo, co potřebovat. Do batohu si strčila maličkou lékárničku, rozbitý telefon a kuchyňský nůž, to kdyby náhodou. Přece jen, nemůže jít na něco takového úplně neozbrojená, ne? Navíc, mohl by se hodit i na víc věcí.
Nastal páteční večer a tím pádem i očekávaná akce. Sraz měli před kavárnou s nějakým mužem, což stačilo Charlie k tomu, aby vyrazila včas, oblečena do tmavě modré mikiny a černých džínů. Na nohách měla černé kecky, které nosila častěji než cokoliv jiného a na zádech se jí houpal černý malý batůžek. Vlasy měla rozhozené na ramenou, v divokých vlnách jako vždycky. Po cestě si strčila do uší jedno fungující sluchátko a pustila si nějaké písničky, přičemž se po cestě stavila pro malý kelímek s horkou kávou. Tak špatné krytí to nebylo. Nebo snad ano? Brzy dorazila na kraj ulice, ve které se nacházela ona pověstná kavárna. Lehce zvolnila krok a zamířila přímo k oné malé budově.
„Zdravím.“ Pronesla tiše, když dorazila k neznámému, doufajíc, že je to popisovaný muž z dopisu. Zůstala stát na místě, stále upíjejíc svou kávu a vyčkávala na další pokyny.
Obrázek
Uživatelský avatar
Layla Eve Reed
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 20. bře 2014 8:25:15
Přezdívka: galena
Bydliště: Gold Pit - Náměstí

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*Kromě světlých vlasů a svého červeného šátku volně uvázaného pod krkem, který se už pro ni stal jakýmsi symbolem odboje, protože ho nosila na každou akci Spolku, na sobě už neměla žádné barvy. Černé pevné boty nad kotníky, které měly tlustou podrážku, černé džíny a černé tílko, kde skryla aspoň zvětšiny svoje modřiny po hřebíkách, přes které měla zapnutou taktéž černou koženou bundičku. Tohle nebyl její styl oblékání, ale stejně tak i tohle nedělala každý den, i když někdy už jako kdyby jí to tak přišlo... Že to co kdysi bylo nenormální je dnes na denním pořádku. Zločin, strach a útlak. Je to horší než za primusů... Možná proto, že občané nevěděli o co je připravují? I když neměli možnost si vládu zvolit, nepociťovali to jako nějakou diktaturu, i když byla. Nevěděli, co to je. Nic jiného neznali. To se změnilo a lidi s tím. Už věděli. Proto to tak špatně nesli. Svůj drsný vzhled ještě podtrhla tvrdou černou linkou kolem očí. Jakási psychologická pomůcka, aby se cítila tak neústupně a plná odvahy, jako snad vypadá. I když se uvnitř jako vždy třásla. Co se zase přihodí? Nemyslet na to. Pouze být připravena. V kapse u kalhot měla zasunutý ostrý skalpel, v batůžku na zádech další věci, co by mohla potřebovat. Přišli sem za určitým účelem. Osvobodí Patricka Rosse. Přišli bez něj, odejdou jen s ním. A nikoho tu nenechají... Podle instrukcí došla nočním městem před kavárnu, kde se událo už tolik věcí spojených se Spolkem. Email hned po přečtení smazala, tvář jejich kontaktu si zapamatovala snadno, byla přece umělkyně. Možná byla trochu nervózní, že nejde o vůdce, kterého už znala, ale... no, ten jejich byl přece zavřený.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Ryan Hackett
Příspěvky: 24
Registrován: sob 04. dub 2015 23:58:04
Přezdívka: Tess

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Ryan Hackett »

*Dlouho zvažoval, jestli se má vydat na tuto záchranou akci. Jakmile si přečetl svou pozvánku, nemyslel na nic jiného. Prioritou pro něj bylo, aby se to nedozvěděla Angel. Kdyby se o tom dozvěděla, buď by chtěla jí také, nebo by ho nenechala odejít. Proto její pozvánku schoval a nic jí neřekl. Pro jistotu se pořád vyhýbal domovu, aby neměla dotěrné otázky, na co myslí a proč se tak mračí. Jeho plán vyšel a on se tak ve své autodílně chystá na nebezpečnou akci. Jeho výraz je však pevný a odhodlaný. Má na sobě tmavé kalhoty, černé tričko, černou mikinu s kapucí a černou koženou bundu. Připadá si jak nějaký lupič, i když tím vlastně tak trochu je. Do kapes u kalhot si strčí velký klíč, jen tak pro jistotu. Neví, jestli mu budou nějaké zbraně nebo něco takového.
Odhodlaně vyjde z autodílny a míří směrem ke kavárně. Je tam s předstihem a zatím zpovzdálí sleduje, kolik lidí se tam schází. Poté se tam nenápadně zamíchá, mezi ostatní lidi. Pořád ale kontroluje, jestli se někde neuvidí Angel. Musel by jí odtáhnout domů.*
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Sebastian Blackwood
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 29. kvě 2014 16:11:01
Přezdívka: Meep
Bydliště: Gold Pit

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Sebastian Blackwood »

*Co jiného měl dělat, když ho Henry požádal o to, aby šel s jednou osobou do Gold Pitu a pomohl zachránit Patricka Rosse. Už jednou mu, dle starostových slov, zachránil život, když postřelil toho chlapíka, co zdrhal s těmi dokumenty. Joo, to byly časy. To byl ještě svobodný děvkař! Asi. Pokud už neměl Niece. Měl by si to pamatovat? Nejspíše ne. Jenom kvůli ní zabil svou sestru. I když... To by mohl být důvod. Každopádně, kašlat na to. Před odchodem políbit svou přítelkyni na rozloučenou. Co kdyby se už nevrátil? To nepředpokládá, ale náhoda je svině. A navíc... Summer je ještě ke všemu těhotná. Každopádně, to momentálně také není důležité. Zase přemýšlí o naprostých hovadinách. Taky by měl možná dát pozor, na toho nejmenovaného týpka, se kterým vlastně dolů do Gold Pitu šel. Což ho teď tak napadá... Proč na ty akce ohledně Gold Pitu většinou chodí sám nebo s Henrym? Je to divný. Jako kdyby se ti nahoře Gold Pitu úplně zřekli. Měli by se za to stydět. On je hrdý vlastenec, i když by teď raději nebyl, protože je tu určitě stále spousta lidí, kteří mu chtějí prohnat hlavou kulku. Fjůů. Že by začalo přituhovat? Nijak se nepokoušel maskovat svou identitu. Na sobě má pevné boty, džíny, černé tričko a pod ním lehkou neprůstřelnou vestu. Nechce se Summer vrátit domů jako cedník. Pokud by se tam nahoru vůbec doplazil. Což by asi nehrozilo, ale... Ne, kašlat na takováto témata. V noci by mu sluneční brýle asi houby pomohly. Upraví si límec své plátěné tmavě zelenošedé bundy a doprovází mlčky toho týpka. Před setkáním s ostatními se podívá na svého společníka.* "Hele, já se jdu mrknout, jak to vypadá okolo, hned budu zpátky. *Řekne jen tak mimochodem a rozhlédne se okolo sebe s přemýšlivým zamračením. Rukou sjede k opasku, kde má svou milovanou zbraň. Odebere se tedy pryč.
Jak mu ta obchůzka připomněla staré dobré časy... Kdy mu nějaká holka na S (shodou okolností sestra jeho dobrého kamaráda) skočila na záda v pracovní době a brala mu čepici. Ta doba, kdy potkal poprvé Summer, když byla s Laylou a už tam ji začal nabalovat. Počkej, předtím ji pokal s Henrym, ale to se nepočítá. To byla s chlapem. Fajn, zase pohov, tygře. Obvyklým krokem se dobere zpátky za mužem a skupinou, která se kolem něj vytvořila.* Nazdar. *Neřekl to nijak nepříjemně. Prostě zvolil tuto formu pozdravu a ještě přikývl, aby to nevypadalo tak nepřátelsky. Teprve teď mu dojde, že to je Layla a Charlie.* Vy teda vypadáte, holky... *Řekne to se zamračeným výrazem a obě dvě si je sjede od hlavy až k patě. Zatne ruku v pěst.* Ale jo, vidím vás rád. *Marně se rozhlíží, jestli tady neuvidí Jimmyho. Jak na tom je? Nedostal od něj zprávu hooodně dlouho. Ale na jedné sociální síti aktivní je, tak aspoň je vidět, že žije. Nebo spíše přežívá. Založí si ruce na hrudi a stojí vedle onoho chlapíka, který mu neřekl jméno, ale už nějakou dobu se oplétá kolem Henryho. Kdo by řekl, že přehlédne někoho tak obřího, jako je Ryan.* No nazdar chlape! *Pozdraví ho ještě jednou a tentokrát se zájmem.* Kdes nechal prcka? *Zeptá se pobaveně, ale nakonec k němu vykročí a chlapsky ho obejme.* Vás přece o svý úžasný objetí taky neoberu. *Zažertuje Sebastian, který se snaží trochu odlehčit situaci. Aby se přiznal, nevidí tyhle tři tady rád. Obejme nejprve Charlie a potom Laylu. Zas si stoupne na své místo.* Domove, sladký domove... *Zakroutí hlavou zamračeně a zase si založí ruce na hrudi. Teď stačí jen čekat, až promluví ten muž.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Dolor Attamora
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 01. led 2015 3:41:55
Přezdívka: Dolor
Bydliště: Centrum - náměstí

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Dolor Attamora »

*S klidnou hlavou si zkotroluje, jestli má opravdu všechno. Malý, červenočerný kostkovaný batoh na zádech, ve kterém je něco, co doma našla a považovala za vhodné. Tedy, nápad vzít si svou podepsanou baseballovou pálku se jí moc zamlouval, ale jaksi to nebylo kam schovat. Proto jí tedy nechala na poličce nad svou postelí a vzala si pouze nějaký ten obsah lékárničky, hasák a v kapse bundy měla svůj kapesní nůž. Na sobě měla, tak jak bylo jejím stylem, černé roztrhané džíny, stejně barevné vysoké steelky, bílé tílko a přes něj ještě černou sportovní bundu. Vlasy měla stažené ve vysokém culíku a o něčem jako je makup dnes ani nepřemýšlela. Naposledy si přečete pozvánku, která jí přišla do schránky vedle dveří jejího salonu a pak vyrazí z bytu. Má to vlastně kousek, jenom přes celé náměstí až ke kavárně, kam se vydá hned, jak po sobě zamkne svou živnost. S uvolněným výrazem ve tváři se vydá k hloučku před kavárnou. Pár lidí už tam je a dokonce mezi nimi zahlédne i muže, který sedí na toho popisovaného v pozvánce. Tohle neustálé dohadování, změny a kriminalita ve městě už jí nebaví a tak se rozhodla něco udělat - konečně. Je možné, že toho bude litovat a že se vůbec nic nezmění a když, tak třeba k horšímu, ale tenhle risk bere. Připojí se k hloučku a přejede pohledem po již přítomných. Nepřijde jí, že by zrovna někoho znala a tak jen beze slov stojí s rukama v kapsách a rozhlíží se kolem.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Ira Divine
Příspěvky: 84
Registrován: úte 27. led 2015 20:02:37
Přezdívka: Dolor

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Ira Divine »

*V podřepu si zavazuje tkaničky svých černých tenisek a poté natáhne ruku k malému neposednému zvířátku, které vedle ní pochoduje a myslí si, že půjdou na procházku.* Neboj se zlatíčko, panička bude za chvilku doma. *Podrbe jí po hlavě a natáhne se po klíčích, aby mohla odemknout dveře svého bytu v západní obytné. V kožené bundě a světle modrých, starších džínách vyráží na pěší cestu do centra města, i když riskuje, že po ní po cestě někdo skočí a přepadne. Sice měla pro jistotu v kapse pepřák, na ten ale ona sama nikdy moc nevsázela. V poslední době to bylo pořád něco. Tamhle vražda, tamhle přepadení, kráděž klenotnictví. Už jen čekala, až něco takového navštíví i muzeum a ona bude bez práce. Možná to byla docela naivní představa, protože přeci jenom je muzeum se zabezpečením trochu na jiné úrovni, nebo v to alespoň doufá, nikdy se v tom moc nešťourala.
Energickým krokem dorazí na náměstí a vyndá si z uší bílá sluchátka svého iPodu, který vypne a uklidí do kapsy bundy. Podívá se směrem ke kavárně a opatrně se rozejde tím směrem. Dorazí k hloučku lidí a prohlédne si toho muže, který vypadá jako jejich vůdce z pozvánky. Kývne na lidi kolem a tímto gestem je pozdraví. Hlasitě polkne a pokusí se tím tak odstranit ten knedlík, který se jí v krku vytvořil. Tak ať tohle dobře dopadne.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Vypravěč
Příspěvky: 297
Registrován: pát 28. úno 2014 17:53:54
Přezdívka: VZZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Vypravěč »

Muž, který je v perfektním černém obleku, na kterým má dlouhý černý jednořadý kabát vyčkává, až sem přijdou všichni. Trochu si poškrábe na krku, kde má po celé délce ještě rolák. Že by, kvůli složení tomu roláku nebo vousům? O tom se můžeme dohadovat ale máme důležitější věci na práci, než pitvat, proč neznámý si škrábe na krku. Mezitím Sebastian šel na obhlídku kolem. Je něco jako pes dnes, protože musí „vyčmuhat“ všechna nebezpečí okolo.

Jako první přichází slečna, která vypadá jako těsně před smrtí. Ano, je to Charlie. Pousměje se a podá si s ní ruce. " Dobrý večer slečno, doufám, že nemáte v batohu pouze piliny." Rozhodí rukama a za chvíli už vidí Laylu. O ní mu něco Henry i říkal, že prý je to někdo jako záchranářka. Možná ano. Vypadá tak nějak dost neškodně. Jeho úsudek ale může být mylný.

Když už přijdou všichni, tak jednoho po druhém samozřejmě pozdraví a pomalu pokyne, aby se celá skupinka dala do chodu, protože je zavádí do jednoho z postraních uliček, kde popíše dnešní akci.

Tak, abyste mě měli jak oslovovat, tak mi říkejte třeba Malcolm. Své pravé jméno si zatím nechám pro sebe. Vás znám, takže se mi nemusíte už představovat. Jsem rád, že jsme se tu sešli v takovém počtu.“ Sehne se dolů k jedné ze zdí těch domů, odkud si vytáhne dva kufříky. „Sebe, ber.“ Hodí mu kufřík a jeden si bere do ruky. „Dnešní akce bude dost nebezpečná, teď musíme se dostat do jedné z chodeb, která nás zavede do sídla policie. Modlete se, aby Henry měl pravdu a nedal mi špatný nákres. Jinak dneska všichni umřeme, i kdybychom tu měli 50 slečen, jako je Layla.“ Usměje se na ní a jde dál v jedné z postranních uliček a všichni by ho měli následovat. Po deseti minutách se dostávají do jednoho z domů, který odemkne „Malcolm“ a dostávají se do jednoho ze sklepů, ve které je chodba. Bojíte se hadů nebo pavouků? No, pavouků je tu habaděj, tak pozor na to!
Uživatelský avatar
Dolor Attamora
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 01. led 2015 3:41:55
Přezdívka: Dolor
Bydliště: Centrum - náměstí

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Dolor Attamora »

*Konečně to vypadá, že se sešli všichni a celá skupinka se přesune do jedné z postranních uliček. Probojuje se dopředu, aby dobře viděla a slyšela a prohlédne si toho muže v dlouhém kabátu, který se jim představí jako Malcolm. Bedlivě poslouchá jeho slova a v hlavě si střádá všechny informace a myšlenky. Aby měl Henry pravdu a nedal mu špatný nákres? Chlape, nevím jak ty, ale sebevražednou misi dneska podstoupit nehodlám. Trochu se ušklíbne. Je zvláštní, že se na ní zatím neprojevuje žádná nervozita. Je pravda, že vždycky byla taková ta rebelka, co se hrnula do každého průseru a každého dobrodružství. Dnes si ale možná neuvědomuje, jak by to mohlo skončit. Raději na to ani nemyslí a ani nemyslela, když jí přišla pozvánka. Když se dá skupina zase do pohybu, odhodlaně přikývne, spíš jen tak sama sobě a vydá se za nimi. Vejde do domu, do kterého je pustil Malcolm a následuje skupinu až do sklepů. Útulný. Rozhlédne se kolem a ačkoliv je to v tuto situaci docela nevhodné, první co jí napadne je, že by se tady dalo natočit docela stylové video. Teď už jen napsat nějaký hit a dát to dohromady. Klidně pokračuje za ostatními a v ruce, kterou má v kapse, drží ten nůž, jen tak pro příad nouze a pro svou vlastní jistotu, že vlastně není tak úplně bezbranná. Vyndavat ho zatím nemá v plánu, na co taky, že jo. Aby tady všechny vykuchala? Jo, v tom videu by to možná vypadalo efektivně, krev všude. Ale to si také raději nechá až na příště.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Charlie Reed
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01. pro 2014 18:30:25
Přezdívka: Charlie

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Charlie Reed »

Dorazila jako jedna z prvních, proto měla čas dopít si kávu a trochu se srovnat s tím, co se zase chystala tvořit. Osvobodit jednoho z nejhledanějších v Gold Pitu, no... bravo, Charlie, otevíráš svou náruč Smrti, ale tak, když se ti to líbí...
„Piliny ne. Těmi bych asi těžko někoho praštila po hlavě a způsobila tak nějaký zranění.“ Tak nějak to zavrčela, i když neúmyslně. Poupravila si popruh od své lehké a sportovní ortézy na stále ještě bolavé rameno a následně už jen čekala na příchod ostatních. A nečekala dlouho, brzy se to totiž všechno začalo scházet, ale jedna postava jí trochu vyrazila dech. Sebastian. Co on tu dělal? Neměl být někde úplně mimo Gold Pit? Jestli chytí i jeho, tak mu osobně něco zlomí, pravděpodobně nějakou kost v těle. Zůstala stát na místě a vnitřně se snažila uklidnit. Měla sto chutí mu vrazit, zlomit mu nos a následně obejmout tak, až by mu zlomila jedno z žeber. Už si ani neuvědomovala, jak moc se jí stýskalo, než vůbec promluvil. Zůstala mlčet a snažila se najít nějaká slova, ale na nic nemohla přijít. Ani nějak neměla touhu něco říkat. A když jí objal, celé její tělo skoro vypovědělo službu. Její zdravá pravá ruka ho objala pevně, ale zároveň hrozně opatrně, jako kdyby se bála, že kdyby ho stiskla moc pevně, nějak by zmizel, nebo tak. Zavřela oči a zhluboka se nadechla jeho vůně, jak bohužel už jí ukradená mikina v XXXXXXL Sebově velikosti nevoněla. Když ho zase pustila, sklopila pohled k zemi a vyčkávala dál a přemýšlela nad dnešním večerem.
Když dostali všichni pokyn se přemístit, udělala to a s lehounce pajdavým krokem, ale zároveň vcelku rychle a obratně, následovala Škrábající se rolák. Celou dobu se kousala do rtu a nemohla ze sebe setřást ten neznámý pocit slabosti. Proč se její myšlenkové pochody změnily během několika málo vteřin? Co se stalo? Mohla za to Sebova obrovitá postava, která jí vždycky chránila a teď připomněla jak moc je vlastně malá a neschopná? Pravděpodobně.
Když začal Rolák znovu mluvit, poslouchala pečlivě. O tom, že to byla dost nebezpečná mise samozřejmě věděla, každému to dojde, jestliže není úplný imbecil. A zmínka o smrti už jí taky nenaháněla hrůzu jako dřív. Vždyť už tolikrát málem přišla o život... jednou to ještě odchodí.
Brzy se dostali do jakéhosi sklepa, kde po celém jejím těle naskočila husí kůže. Musela se dokonce i otřást, protože tísnivé a úzké prostory jí dělaly stále větší a větší problém. Připomínalo jí to práci, kterou tak nenáviděla, podmínky a tolik lidí, kteří už nějakým 'záhadným' způsobem přišli o život tam dole. Všechny ty špatné myšlenky na doly vypluly na povrch tak neuvěřitelně rychle. Zdi kolem ní se začaly svírat, vzduch jí zmizel z plic. Zalapala po dechu a zdravou rukou se přichytila zdi. Srdce jí divoce bušilo uvnitř její hlavy a v ústech měla tak sucho, že by se tam snad dal založit i požár. Několikrát zamrkala, snažíc se vyhnat to všechno z hlavy. Zhluboka se nadechla a dala se znovu do pohybu. Snažila se nemyslet a jen dělat to, co bylo správné. Jenže co se v dnešní době považuje za správné?
Naposledy upravil(a) Charlie Reed dne pát 25. zář 2015 21:18:10, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Zamčeno