Osvoboďte Rosse!

Tady najdete vlákna s jednotlivými akcemi
Uživatelský avatar
Ira Divine
Příspěvky: 84
Registrován: úte 27. led 2015 20:02:37
Přezdívka: Dolor

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Ira Divine »

*Ruku, kterou si předtím opřela o stěnu a pořád jí má nepříjemně mokrou a studenou si stále utírá do kalhot, jako by se snad chtěla zbavit toho nepříjemného pocitu, který jí trošku sžírá a tísní. Když se zastaví celá řada před ní, stopne se na místě a rozhlédne se kolem. Svůj batůžek potom přenechá vysokému chlapíkovi, který jim takovou službu nabídl a začne se sápat nahoru po žebřinách. Možná jí to zabere trochu víc času než ostatním, ale chce se ujistit, že každý její krok je bezpečný a nerozbije si hubu už tady. Když se dostane nahoru, vydechne a natáhne se pro svůj batoh, který jí podával ten muž.* Díky. *Lehce se usměje a odendá si neposedný pramínek jejích zrzavých vlasů z čela. Z batohu si rovnou po vzoru většiny vyndá baterku a zastrčí si jí do zadní kapsy džín. Také si vyndá kuchyňský nůž, který si vzala z kuchyně. Nepatřil sice k nejostřejším, ae ublížit se s tím určitě dá. I když neplánuje, že by chtěla někomu ubližovat, pokud to nebude nutné samozřejmě. Batoh si pak hodí na záda a znovu si odhrne vlásky z čela. Drží se se zbytkem dámského osazenstva v zadní částí skupiny a ostražitě poslouchá zvuky kolem, našlapuje tiše, jako v nějakém akčňáku. Bohužel tohle není jenom nějaký film a pořádně si to uvědomí až když se ozvou první výstřely a dvě těla se sesunou k zemi. Raději se na to ani nechce koukat a tak prostě s hlavou nahoře pokračuje se skupinou do dalšího patra, kde na ně opět někdo čeká.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Vypravěč
Příspěvky: 297
Registrován: pát 28. úno 2014 17:53:54
Přezdívka: VZZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Vypravěč »

Tentokrát Malcolm nechá taktovku na ostatních, kdo se tedy vydá dopředu? Lhostejná Dolor, nějaká Ira, zdravotnička Layla, zoufalá Charlie, poseroutka Ryan či aportér Sebastian?

To už je pouze na nich, jak se rozhodnou, mohou i spolu, ale každopádně, na chodbě po pravé straně je pět dveří, ze dvou u konci chodby svítí světlo, což je znamení, že tam nejspíše i někdo bude a hlídá cely, které jsou za obrovskými dveřmi, které vypadají jako trezor. Ano, a proto se Malcolm vybavil i výbušninami, aby se odtrhly dveře. Nebo elegantně vzít mrtvolám klíče? Ono je zde ještě možnost, kdyby Sebastian a Ryan použili uspávací plyn z kufříku, ale to by tu všichni zaspali. Takže je jasné, že se musí opět zabít. Sebastian a Ryan by se měli do toho s vervou pustit, jinak se dnes před půlnocí Ross určitě nedostane z cely pryč. Ještě štěstí, že není v samotce, jako Parker s Kahard.

Jakmile tito dva spáchají další hrůzostrašné činy, které se jim vryjí navždy do hlavy, tak Sebastian zjistí, že to byli jeho bývalí kolegové, kteří byli sem převeleni. Život je holt krutý a teď se už balancují na hraně zla a dobra.

Malcolm vezme dvě kostky s dráty, které připevní na dveře a pokyne všem, aby odstoupili. Ovladač hodí směrem k Iře a pokyne, ať zmáčkne. Zmáčkne či ne? Musí. Když už tu obětovali čtyři lidské životy, měla by. Udělá se jí však blbě a spadne ovladač na zem tak, že vzápětí se roztrhnou dveře od cel a je slyšet siréna. Malcolm vezme do ruky jeden z ovladačů a vypne sirénu. „Tak lidi, je čas najít Rosse!“ Pokyne všem a vběhnou do cel, kde by tam měl být Ross. Jenže tam je najednou skupinka z Tajné služby a začnou po naší skupince střílet. Daniels selhal?
Uživatelský avatar
Sebastian Blackwood
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 29. kvě 2014 16:11:01
Přezdívka: Meep
Bydliště: Gold Pit

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Sebastian Blackwood »

*Na povel se vydá dopředu. Je mu jedno, jestli bude muset jít první, nebo posední. Každopádně se nikdo k ničemu nemá, tak se ujme vedení (jako obvykle) a sebevědomě, ale ostražitě, kráčí kupředu. Jdou do místnosti, u které svítí světlo. Vtrhnou dovnitř a Seb ihned vystřel po jednom z chlapíků. Trefí se do hlavy a on se sesune k zemi. Teprve teď Sebastian zapátrá po tváři onoho muže. Přijde mu povědomý. Rychle k němu doběhne a klekne si k němu. Nehybně na něj kouká a oči mu zmateně kmitají po tváři ležícího muže. Je to jeho kolega.* Georgi... Já... já... *Jedna věc je zabíjet lidi, které nezná, ale ta druhá je zabíjet své kolegy či přátele. Otočí se na druhého.* Franku... *Hlesne a stále klečí u nich na zemi.* Omlouvám se. *Řekne ještě poměrně klidně, ale poté zatne ruku v pěst a zvedne se. Má na sebe vztek. Nesmírný. To se z něj stala takováto vraždící mašina? Jsi stejný jak otec... Pevně zavře oči, ale to mu nepomůže.* DO HAJZLU!!! *Hlasitě zakleje a plnou silou udeří do zdi. Trochu si ulevil. Opět se podívá na Franka a George ležící na podlaze. Zhluboka se nadechne a ustoupí zpátky, aby Malcolm mohl odbouchnout dveře. Projde jimi, ale když vběhnou do cel, začne se po nich střílet.* Kryjte se! *Instinktivně zařve a sám se pokusí schovat za nejbližší roh.*
RYAN
*Zastřelí jednoho ze strážníků, i když se mu příčí dělání takových věcí. Ale co má dělat? Když je věc nutná, tak se tomu bránit samozřejmě nemůže. Chce hlavně v bezpečí udržet ostatní. Když si všimne zmateného výrazu Sebastiana, tak se nechápavě zatváří. Když vyřkne jména mrtvých, tak mu to dojde. Znal je. Když se začne hlasitě rozčilovat, tak se na něj soucitně zadívá. Charlie Sebovi dojde poklepat na rameno a to samé i Layla. On by udělal totéž.* Musel jsi to udělat... *Řekne a poté se uhne, aby se ty dveře neodpálily si ním. Když vběhnou k celám, tak najednou začnou nějací lidé pálit. Okamžitě zareaguje na Sebastianům povel a schová se za nejbližší zeď. Pohledem kontroluje děvčata se Sebastianem a Malcolmem, ale poté se pustí do protipalby.*
Naposledy upravil(a) Sebastian Blackwood dne sob 26. zář 2015 0:17:47, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Charlie Reed
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01. pro 2014 18:30:25
Přezdívka: Charlie

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Charlie Reed »

Sunuli se kupředu, pomalu nebo rychle, bylo to fuk. Vždycky se museli zastavit a někoho se zbavit. Výstřely byly čisté, policisté většinou padli mrtví k zemi. Až se tohle dozví Prefektura, všichni budou mrtví. To je naprosto jasný.
Když Sebastian ztratil někoho koho znal, pomalu k němu přišla. Nechala ho zařvat, pak mu ale položila ruku na rameno a opatrně jej stiskla. Něco jako důkaz soucítění, útěchy. Chtěla ho obejmout, znovu, ale nebyl na to vhodný čas. Měli práci. Sehnula se k mrtvému a věnovala mu jakýsi smutný pohled, než její ruka sjela k pouzdru se zbraní. Nehodlala tu přeci jen tak chodit bez jakékoliv možnosti se bránit. Střílet sakra uměla, nebyla úplně levá. Ještě se podívala jednou na Blackwooda a až teď si všimla, že je jiný. Nebo alespoň jí to tak přišlo. Byl víc... automatický. Jako stroj...
Dostali se až k trezorovým dveřím a teď přicházela ta lepší část. Najdi Rosse a vypadni odtud. Pozorovala skupinku kolem sebe, letící ovladač a následně dívku, jenž měla stisknout tlačítko a zpřístupnit jim tak cestu, bohužel něco bylo špatně. Ovladač spadl na zem a dveře byly fuč. A aby toho krytí a tajné tiché akce nebyl málo, rozezněla se siréna, která však, díky Roláku, přestala řvát. Stejně už ale jisto jistě byli v háji.
„No, bezva.“ Zamumlala si pro sebe a na povel se vydala hledat jejich úkol. Hned jak ale vešla a její tělo se ocitlo kdesi v místnosti, začalo se pálit. Sebova slova slyšela až příliš dobře a okamžitě se vrhla k zemi, přičemž se sklouzla za sloup, který by jí snad mohl poskytnout nějakou tu ochranu před ostrými kulkami. Opravdu nestála o to, aby měla ve svém drobném tělíčku další díru, tentokrát však smrtelnou.
Zručně si nabila zbraň a zhluboka se nadechla, snažíc se uklidit. Na malý moment se vyklonila, než stiskla spoušť a snad jen doufala, že někoho z protivníků zasáhla.
Obrázek
Uživatelský avatar
Layla Eve Reed
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 20. bře 2014 8:25:15
Přezdívka: galena
Bydliště: Gold Pit - Náměstí

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*Nevšímat si ničeho, nic necítit. Nemyslet na to, že za sebou zanechávají mrtvé. Je ráda, že dopředu prakticky vůbec nevidí. Že to nemá před očima. Zase. Chris. Black. Nepomohlo by, kdyby to byli anonymní lidé, "nepřátelé". Takže se na to nesoustředí, zahání ty myšlenky pryč, její mysl pohlcuje adrenalin, který jí po těle rozproudil krev, i když si současně cítí i ledově klidná. To kdyby bylo něco třeba. Znovu se dostane dopředu, když se ozvou další tiché výstřely. Třeba tady už... Ne. Muži míří přesně. Zopakuje tady svou poslední službu mrtvým, když už nic jinýho udělat nemůže. Nechce se jí do toho, připadá si, jako by byla vykradač hrobů. Takový mrzký čin obírat mrtvé. Ale i tak sáhne po opasku jednoho strážného a vytáhne jeho zbraň. Opatrně kolem kovu omotá prsty a doufá, že je to nabité, protože s tím opravdu neumí zacházet a neví jak by to udělala. Otře zbraň od krve, kterou tam prsty nanesla, do svých kalhot, a pak je podá té ženě, které dala i kufřík, blízko u sebe.* Vemte si je. Někdo musí těm chlapům píchnout.* Usměje se na ni, ale je to nervózní, křivý úsměv. Zvedne se a podívá se po Sebastianovi, který... ty lidi znal. Sevře se ji srdce nad jeho výrazem. Stejně jako před chvilkou Charlie k němu přejde blíž, očividně k němu obě něco cítí a je pro ně důležitý. Pro ni určitě. Položí mu dlaň na záda, tak malá oproti té šíři.* Sebe... Teď na to není čas. Musíme pokračovat.* Promluví k němu tiše, i když ji samotné z toho všeho není dobře a svírá se jí krk napětím. Jak se musí cítit on. Odstoupí od něj a jen sleduje, jak se připev%nuje asi výbušnina na kovové a od pohledu opravdu těžké dveře, a znervózní trochu víc, když vidí jak nešikovně se zachází s tím ovládáním. Odvrátí se bokem a pak už rána, zmatek, Sebův křik a výstřely. Neví, co se děje, přes oblak prachu co se od dveří zvedl toho moc nevidí, jen slyší hukot sirény a pak zase nic. V levé paži pod ramenem náhle ucítí, jako by po ní přejel někdo rozpáleným pohrabáčem, vykřikne a automaticky se snaží od toho uniknout. Chytne se za ruku, kdy ji škrábla kulka a jde víc bokem. Takhle jen překáží... Je jasné, že to nemohlo jít hladce. Ale tohle je, jako by na ně čekali, hned za zamčenými dveřmi... Nějaký únik informací, nebo náhoda?*
Obrázek
Uživatelský avatar
Dolor Attamora
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 01. led 2015 3:41:55
Přezdívka: Dolor
Bydliště: Centrum - náměstí

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Dolor Attamora »

*Celým tělem jí proudí adrenalin, když už akce opravdu nabírá plných otáček. Raději si tedy z obličeje sundá ten šátek, aby se mohla pořádně nadechnout a vydechnout. Jde se na věc. Povzbudí sama sebe a snaží se zůstat klidná a soustředěná. Nepřišla jsem zabíjet. Ale asi to bude možná nezbytné? Neví. Uvidí se. Otočí se na ženu, která jí předtím předala kufřík a teď jí podává zbraň. Jenom děkovně kývne směrem k ní a zkontroluje, jestli je zbraň nabitá. Ze zbraní si nebyla zas tak vzdálená. Když byli na nějekém turné nahoře se skupinou, většinou podnikali různé šilené věci a zkoušeli všechno co se dalo. Vzpomínky. Prohlédla si situaci, trezorové dveře, za které se musí dostat, muže, se kterými je se nutno vypořádat. Skládala si v hlavě plán, jak by to mohlo v nejlepším případě vyjít. Ale to by bylo moc jednoduché, no ne? Začne to tím, že ta zrzka, která měla zmáčknout čudlík na ovladači, to neustála a ovladač spadl na zem. Bylo sice po dveřích, ale rozezněly se i sirény a prach se rozletěl všude kolem. Zase si na chvíli přetáhne šátek přes obličej, alespoň do chvíle, než prach trochu lehne k zemi a podívá se kolem, když by se někdo blížil z jiných stran. Jakmile dostanou pokyn, vyběhne za ostatními k celám a začne hledat jejich dnešní cíl. Nic ale není tak jednodhuché, že, jako by ten ovladač nestačil. Ozvou se výstřely a ona se instinktivně schová za první sloub, který najde a mohl by jí zachránit život. Vždy vykoukne, jestli se k ní někdo neblíží a když je vzduch čístý, přemístí se na jiné místo. Když to bude potřeba, vystřelí. Vystřelí, jasně že jo! Pevně uchopí zbraň v rukou a odhodlaně se nadechne. Dostat se přes ně a najít Rosse. Nic jiného tu není.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Vypravěč
Příspěvky: 297
Registrován: pát 28. úno 2014 17:53:54
Přezdívka: VZZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Vypravěč »

Daniels asi v tom, že tajní agenti u Rosse ani tušení, ale teď není na to čas a musí se vyřešit střelba. Charlie, která vystřelí, trefí jednoho ze čtyř mužů tak, že se sune k zemi a zbývající tři vypadají dost vyděšeně, ale nemají kam utíkat. Ryan se stáhl trochu do ústraní, jako kdyby se mu udělalo špatně. Možná z toho, že dnes poprvé zastřelil dva lidi, kteří byli jenom ve špatný čas, na špatném místě. Nebo na správném, jak se to vezme…

Sebastian, který vystřelí trefí jednoho ze třech mužů, kteří dopadnou stejně a tak i Dolor je úspěšná. Poslední si klekne na kolena a ranou do spánku ukončuje sám svůj život. Asi byl dost sebevědomý. Ross zkoulený vpravo v cele od mrtvoly sebevražedníka, vychází pomalu ven a říká „Nestřílejte! Děkuju!“ Vypadá dost vystrašeně a i zanedbaně. V bílé košili, která má fleky, uvolněnou kravatou a oblekovými kalhoty a sakem v ruce. Pomalu jde směrem k ostatním a Malcolm opět udává směr sklep.

Pomalu se už všichni dostávají pod poklop ale Malcolm se jen přeci rozhodne pro řešení celé situace. „Jelikož jste tu udělali obrovskou neplechu, zničíme tu budovu. Nasadí výbušniny v místnosti, které mu zbyly a ovladač si zavede dolů do tunelu. „A teď máme přesně minutu, abychom se dostali aspoň tak půl kilometru dále. Běžíme!“ Zvolá a všichni běží směrem k místu, odkud vyšli. Když už vyjdou do zemský povrch, uslyší obrovský výbuch. Ano, samozřejmě „Malcolm“ si dělal srandu, načasoval to na 10 minut poté, jinak by oheň zabil všechny v tunelu. Všichni se vrací pomalu do svých domovů. Až na Malcolma, Sebastiana a Patricka, na které čeká ještě dlouhá „odysea“.
Uživatelský avatar
Sebastian Blackwood
Příspěvky: 330
Registrován: čtv 29. kvě 2014 16:11:01
Přezdívka: Meep
Bydliště: Gold Pit

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Sebastian Blackwood »

*Třesu se mu ruce. Vždyť právě zastřelil jednoho ze svých dvou bývalých kolegů... A ani nemrkl okem! Kdyby se podíval dříve, třeba by... Se s nimi dalo domluvit a... Ne, asi nedalo. Každopádně to mohlo jít určitě i jinak. Teď má však jiný problém. Vyjde ze svého úkrytu a vystřelí po dalším muži. Podaří se mu (jako obvykle...) zasáhnout a zastrčí zbraň za pásek. Všimne si Rosse a pobaveně se na něj usměje.* Tak vypadá to, že jsi celej. *Usměje se na něj a pohledem zkontroluje ostatní. Trochu ho překvapilo, když s ten třetí vystřelil mozek, ale tak proč ne. Na krev je zvyklý. Otře si hřbetem ruky krev v tváře a podiví se Malcolnuvým slovům.* Teda... Troškař fakt nejsi. *Procedí skrz zuby a vytáhne z kapsy baterku.
Když se dostanou na povrch, tak se ozve obří výbuch. Sebastian sebou škubne a otočí se tím směrem. Vydechne a podívá se na své společníky. Rozloučí se s Charlie objetím a to samé samozřejmě i s Laylou a Ryanem, který vypadá dosti... zvláštně. Na pokraji nervového zhroucení, možná? Na Sebastiana to všechno dolehne ve chvíli, kdy bude zpátky v Londýně a bude se dívat do krásné tváře přítelkyně. Asi bude muset kupovat další zrcadlo...
Vydá se tedy s Patrickem a Malcolmem na dlouhou cestu. Kdyby bylo potřeba, tak Seb Patricka přidrží a pomůže mu, ať bude aspoň trochu užitečnej.* Mimochodem, rád tě zas vidím. *Ani neví, kdy přešel na tykačku, ale myslí to zcela upřímně...*
Obrázek
Uživatelský avatar
Charlie Reed
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01. pro 2014 18:30:25
Přezdívka: Charlie

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Charlie Reed »

Musela uznat, že se jí výstřel povedl, protože se trefila. Pravděpodobně se jí nechvěla ruka tak moc jak si myslela, i přestože si jí podepřela nemocnou levačkou.Byla hrdá na to, že se trefila, vlastně tak nějak ignorovala, že trefila člověka a vzala mu život. Nějak si na tu krutost dnešního světa zvykla, možná to ani nebylo zdravé. Ale měli to v rodině, ne? Krutost a surovost byl jedním ze špatných znaků Reedovic rodiny. Kdo ví, čí to jsou vlastně všechno potomci, že? Nějakého maniaka, vraha, možná. Kdo ví.
Všechno to pominulo během několika málo vteřin. Nebo to byly minuty? Vteřiny pravděpodobně. Seběhlo se to totiž tak rychle, že během chviličky byli už zpět ve spodním patře i s Patrickem, následně ve skladišti a pak lezli poklopem dolů. Když jim Rolák oznámil, že budou muset běžet, Charlie jen tiše zaúpěla a zatnula zuby, protože když se dala do rychlého a lehce pajdvého běhu, bok, který byl v poslední době namáhán až až, protestoval s každým pohybem. Měla chuť vypovědět službu a zůstat tam, protože je přeci jen zdržovala a za ostatními byla dobrých pět metrů, ne-li víc. Tohle bylo hodně, hodně špatné a jak se tak znala, zítra nebude schopná udělat ani krok a ani by se nedivila, kdyby to všechno zase začalo krvácet. Jako minulý týden v práci...
Na povrch se však dostala a okamžitě se opřela o stěnu, která jí posloužila jako opora. Lapala po dechu a snažila se ignorovat bolest vystřelující z boku i z ramene do celého těla. Do háje, proč to děláš? Optala se sama sebe, neschopna si však odpovědět. Zůstala tam jen tak stát a pokoušela se trochu uklidnit. Pistoli před během uklidila do batohu, kde taky bezpečně zůstane jen do té doby, dokud nebude třeba.
Rozloučení bylo divné, nebo tak si to alespoň Charlie myslela. Celou tu dobu se jí po Sebastianovi stýskalo, kolikrát měla chuť se rozbrečet, jak moc jí chyběla celá jejich grupa, ale tohle bylo jiné. On byl jiný, ona byla jiná. Zdálo se, že se to všechno rozpadá jejich vztah se vytratil do neznáma, objetí nebylo tak pevné jako kdysi, všechno bylo... jiné. Hlásek uvnitř její hlavy jí našeptával, že zase skončí sama. Ale co bude poroučet přírodě? Když chce, aby byla sama, tak ať je? Vždyť s Darriem taky dlouho nevydrží. Rozejdou se dříve nebo později a pak už jí nezbude vůbec nic. Pak spadne na úplné dno, ze kterého se nebude moci vyhrabat sama bez pomoci. A pak už jí bude čekat jen jedna věc. Všechno to skončit.
Obrázek
Uživatelský avatar
Layla Eve Reed
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 20. bře 2014 8:25:15
Přezdívka: galena
Bydliště: Gold Pit - Náměstí

Re: Osvoboďte Rosse!

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*Paže ji pod levým ramenem pěkně pálí a cítí, jak se jí bunda krví lepí na kůži. Nemůže ale jen tak čupět v koutě a fňukat, taky to nedělá. Zuby si pevně tiskne spodní ret, který ji napětím zbělá, a klidí se z cesty. Nechce schytat další kulku ani od jedné strany. Možná se jí to jen zdálo, nebo to opravdu trvalo jen pár chvil, ale přestřelka stejně náhle jako začala, tak i utichla. Se špatným tušením přejela pohledem starostlivě všechny své členy skupinky a s úlevou zjistí, že nikdo není vážně zraněn. Ve chvilce volna, kdy se muži "spojí" s Rossem, si rychle ováže ránu. Nijak se tím nezdržuje, jen rychle ováže nejhorší, pomocí zubů utáhne a byla by si připadala jako ve filmu o Rambovi, kdyby se uvnitř tak netřásla. Pak už přispěchá k exprimusovi a exstarostovi v jedné pomuchlané osobě a zeptá se ho, jestli není zraněný. Jeho záchrana a bezpečí je jejich hlavní priorita. Ráda zjišťuje, že je v rámci možností v pořádku, jen slabý, pomlácený, ale po vlastních ujde. A teď už míří pryč, úkol splněn. Ohlédne se po tělech, co za nimi zůstane a v duchu se omluví, i kdyż je to naprosto k ničemu. Životy jim to už nevrátí. *Co další lidé v celách? Neosvodíme je...?* Navrhne během rychlého poklusu směrem, kterým přišli, to ale očividně není v plánu. A když pak u poklopu Malcolm řekne, že jde vyhodit budovu do vzduchu, prudce se otočí, cop švihne vzduchem.* Cože?? To...to přece nemůžete! Jsou tu lidi! *Křikne na něj nevěřícně, přece neobětuje desítky dalších životů?! Ne, že by její slova něco zmohla a nikdo jiný se nad tím ani nepozastavil. Když už všichni zmizeli v tunelu, váhavě se u něj zastavila a ohlédla se zpět, než vydala těžce frustrovaný zvuk a s horkými slzami v očích se rozběhla za ostatními ven. Proč?? Proč??? Co se to se Spolkem děje? Neohlížíme se na životy jiných, jdeme tvrdě za svým? Říká se, že účel světí prostředky. Tohle je ale moc. Trhne sebou, když je, už nahoře, dostihne výbuch. Jako by i něco vybuchlo uvnitř ní. Postará se o zranění ostatních, než se rozejdou, ale s nikým nepromluví ani slovo. Měla až moc plnou hlavu myšlenek na to, co se to tu děje.*
Obrázek
Zamčeno