Podzimní slavnosti Gold Pitu

Tady najdete vlákna s jednotlivými akcemi
Jimmy Dalton
Přezdívka: Meep

Re: Podzimní slavnosti Gold Pitu

Příspěvek od Jimmy Dalton »

*Zadívá se na Chloe a trochu udiveně vytřeští oči, když řekne, že ji jeden policista zmlátilo více než by bylo zdrávo. Dost ho to překvapilo a na jeho výrazu je to vidět.* Tady asi pro nikoho nic neznamená policejní brutalita. *Řekne zamyšleně, ale rozhlédne se kolem sebe. Co kdyby za ním nějaký ten policajt stál? To by mu to snad Chloe řekla. Ona se zdvořile zeptá na jeho ruku. Jsou jako dva mrzáčci, hehe.* Řeknu to narovinu... *Žmoulá v ruce kaštan, ale trochu nesměle se usmívá. Nicméně se to změní na pobavení.* Byl jsem opilý, vyspal jsem se s děvčetem, to chytlo amok a když jsem se ji snažil uklidnit, zlomila mi zápěstí. Takže zjednodušeně... Mám zlomenou ruku, protože jsem s někým spal. *Pobaveně se na svou společnici zubí.* Nahlas to zní dost divně. *Krátce se zasměje a raději to přestane řešit. Místo toho se raději věnuje návodu, jak rozlousknout tu věc, kterou tu skoro každý ujídá.* Aha, aha... Už to chápu! *Řekne a podaří se u to rozlousknout. Nepotřebné věci hodí do koše a ten zbytek sní.* Zajímavé. *Řekne uznale. Nikdy to neměl a možná si sáček někdy i koupí. Když pokračuje o prefektuře a městu, tak přikývne.* To s Tebou musím souhlasit. Město není, co bývalo. Kriminalita roste a na každém kroku je nějaká rvačka, přepadení nebo dokonce někdo zavražděný. *Řekne zamyšleně a položí si prst na spodní ret.* Opravdu si to takhle Pán přeje? *Tiše zabrblá, ale potom se věnuje opět Chloe.* A proč že jsi tu ty? *Možná už mu t říkala, možná ne... Je trochu mimo.*
Obrázek
Chloe Erin Black
Přezdívka: Lea

Příspěvek od Chloe Erin Black »

*pokrčí rameny znovu a uchechtne se nad jeho výrazem.* Vždyť to nic není, jen mám na prstech pavučinu jizev. *uchechtne se, zvedne ruku a lehce zahýbe prsty, jako by jimi chtěla zamávat. Jenže pohyblivost je ještě značně omezená, takže jí to jde jen pomalu a málo. Ale jde. Nadšeně se pousměje na své prsty, očividně spokojená se svým výsledkem. Pak zvedne oči na Jimma a překvapeně vytáhne jedno obočí nahoru. Jak ho tak poslouchá, stále čím dál víc zadržuje smích, až to nakonec nevydrží a vybouchne smíchy.* Heh, tak to se mi ještě nestalo... Asi si nevybírám agresivní milence. Naštěstí. *dostane ze sebe mezi smíchem. Nakonec se po chvilce svého výbuchu uklidní a pobaveně zavrtí hlavou.* Taky to zní, jako bys byl na masochista, ale to už je vedlejší. *dodá k němu, už klidná, ale s velikým pobaveným úšklebkem na rtech. Jen ho tiše sleduje, jak se mu to nakonec podaří vyřešit a sama pro sebe převrátí oči v sloup. Ale nijak to nekomentuje.* I Londýn je takový, ale tam před tím můžeš utéct snadno. *dodá ještě nakonec na toto téma a pokrčí rameny. Vyrostla ve velkoměstě, které je plné různých kriminálních živlů a prošla si i nějakými základy sebeobrany, takže by snad byla schopná utéct. Nadzvedne nad jeho poznámkou obočí a zatváří se lehce zmateně. Je vidět, že s křesťanskými výroky a obecně křesťany se moc do kontaktu nedostává, spíše se jim vyhýbá, a tak nějak neví, co tím myslí. Jestli prefekturu, nebo co... Ale přejde to bez nějaké poznámky, nějak to nemá náladu řešit.* To víš, obdivně si zavzdychat nad dnešním představením. *prozradí mu svůj důvod s ironickým úsměvem na rtech.*
Obrázek
Jimmy Dalton
Přezdívka: Meep

Příspěvek od Jimmy Dalton »

*Podívá se na její prsty a přikývne.* To teda máš, ale aspoň budeš originál, ne? *Řekněte mi, kdo má takové jizvy na rukou. Jaký tyran to mohl téhle nebohé dívce udělat? Taky slyšel, že se na protestu střílelo s pistolí na hřebíky. Au, to muselo hodně bolet. On í, proč na takovéto akce už nechodí. Že by ztratil chuť do boje? To by se nedalo říct, rád by bojoval, ale už na to nemá sílu. Chloe se mu začne smát a on vytáhne jedno obočí. Ano, je pravda, že to zní vtipně, ale že až tolik? Celkem ho těší, že po dlouhý době někoho rozesmál.* No jako... Ono to zní vtipně, ale já si z toho skoro nic nepamatoval a víš jakej šok to pro mě ráno byl?! *Založí si ruce na prsou a ještě jednou se zasměje. Co jiného také dělat. Měl by brečet nad tím, že se vyspal s Kaleight?
Chloe nereaguje na jeho poznámku. Ne každému mohou být řeči o našem Pánu příjemné, takže se je pokusí omezit nebo úplně ze svého nynějšího slovníku vyřadit. Pouze přikývne na její slova o Londýně, ale poté reaguje na její poslední větu.* Ale hlavním důvodem jsou stejně kaštany, ne? *Podotkne s přátelským úsměvem a podívá se na mobil. Přišla mu sms. Přečte si ji a pousměje se.* Promiň, Chloe, budu muset jít. Bývalý kolegové si chtějí dát spicha a přece nemůžu odmítnout, když zatím nekašlu prach. *Pokusí se práci v dolech trochu zlehčit, ale nejde to. Je to děs.* Takže se měj, brzo se uzdrav a opatruj se! *Neodpustí si tohle přáníčko. Mávne ještě na ni a rozejde se k místě srazu s kolegy.*
Obrázek
Zamčeno