Tajná akce v Rychlovlaku

Tady najdete vlákna s jednotlivými akcemi
Uživatelský avatar
Vypravěč
Příspěvky: 297
Registrován: pát 28. úno 2014 17:53:54
Přezdívka: VZZ
Kontaktovat uživatele:

Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Vypravěč »

Gold Pit se zahalil do tmy. Pro některé obyvatele tohoto malebného městečka, to je jen obyčejný večer, jako každý jiný. Vedení města nepořádá žádnou slávu, ani útulné malé podniky nepořádají žádné akce. Avšak pro některé vybrané lidi je dnešní den něčím výjimečný.
Předevčírem v noci se ve schránkách obyvatel Rychlovlaku a jistým vybraným obyvatelům, kteří žijí ve městě, objevila obálka. V té obálce se objevil jen malý lísteček se stručnými instrukcemi: „Nelíbí se vám situace dělníků? Pojďte s tím něco udělat. V 19:30 u Rychlovlaku.“

Hodiny odbíjí půl osmé večer. Tmavá postava se schovává za rohem a z dálky sleduje, kolik lidí se objeví. Bude tato akce vůbec úspěšná, nebo to bude propadák a onen plán se neuskuteční? To vše je ve hvězdách. Když se už pár lidí ukáže, vystoupí ze svého stínu vysoký muž s tmavými vlasy a v černém oblečení. Nic neříkajíc prostoupí skupinkou lidí a promne si ruce ve svých kožených rukavicích. „Tak jste přece jenom dorazili.“, ozve se svým mužným hrubým hlasem. Na tváři se mu mihne polichocený úsměv.

Pokud se pohledy zúčastněných zaměří na něj, je to jedině dobře. Počká, až mu všichni budou věnovat pozornost a poté si decentně odkašle. „Pokud se ptáte, proč jste tu a co je naším cílem, hned se to dozvíte.“ Pohledem přejede celé osazenstvo. „Dnes utečeme. Dokud ještě můžeme.“ Ruce si zastrčí do kabátu a čeká, jestli se někdo ozve. Na jejich dotazy či připomínky však neodpovídá. „Dělníci mají hrozné podmínky. V Londýně na ně čekají členové Tajného spolku. Bude pro ně mnohem lepší žít tam. Situace se v Gold Pitu rychle změní. A vy budete jistě překvapeni, čí je to zásluha.“
Onen muž nechá všechny, ať zpracují tuto informaci. Poté s úsměvem dodá. „Říkejte mi třeba Malcolm, mimochodem.“ Nyní je prostor pro ostatní, aby se nějak vyjádřili. Poté už přejdeme přímo k akci.
Uživatelský avatar
Jimmy Dalton
Příspěvky: 230
Registrován: ned 14. zář 2014 19:21:14
Přezdívka: Meep
Bydliště: Gold Pit

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Jimmy Dalton »

*Celý den strávený s Angel a Ryanem byl úžasný. Samozřejmě si měla Cara s kým hrát. Vlkodaví slečna Sunshine border colii pořádně zabavila a chvílemi ležely úplně utahané jen tak na podlaze a poslouchali řeči jejich páníčků. Angee přinesla za pomoci svého brášky i dýni, kterou společnými silami vydlabali a udělali tam nápis "Supernatural". Také tímto večerem oslavili povedenou premiéru včerejšího představení "Král Oidipus", kde Jimmy hrál krále Oidipa a Angee jeho ženu, která se na konci oběsila a Jimmy si vrazil zlaté sponky z jejích šatů do očí. Ehm... Veselá to hra.
Nakonec se všichni obléknou a rozhodnou se vyvenčit své hafany. Jimmy pravděpodobně doprovodí dvojici i domů. Na chodbě si vezme do kapsy peněženku, klíče a samozřejmě mobil. Svůj outfit doplní ještě o černou plátěnou bundu a pevné hnědé boty. Zhasne světla v celém bytě a na chodbě uváže Caru na vodítko. Angee se mezitím oblékla do teplého černého kabátu, který obepínal její křivky a v kombinaci s leginami, které hráli všemi možnými barvami a černými kozačkami to tvořilo opravdu zajímavou kombinaci. Ryan samozřejmě venku uvázal na vodítko Sunshine a vzal si i veškeré své věci. Teď už mohli vyrazit.
Jimmy se cestou ven zastavil u schránky, kde už hodně dlouho nebyl. Možná týden. Krom nějakých nepotřebných věcí tam byla podivně vyhlížející obálka. Otevřel ji a přečetl si ji. Dost ho udivilo to, co na tom bylo napsáno. Když to dal přečíst i Angee a Ryanovi, tak Ang prohlásila, že jim také něco takového přišlo, ale nevěnovala tomu pozornost. Zároveň ani nevěděla, jestli si to přečetl její bráška.* Půjdem se tam podívat...? *Zeptal se Jimmy trochu opatrně, ale nakonec se tam ve společnosti Ryana, Angee a dvou fenek vydal. Tohle bude ještě určitě zajímavé.
Nemohl si nevšimnout, jak Angee chytla Ryanův rukáv, když promluvil nějaký chlap.* Útěk? *Vyjede z Jimmyho trochu překvapeně a nepouští Caru z vodítka. Ten muž se představí jako Malcolm. Hm... Těší ho. Chce jim pomoct, ale není to jen léčka? Ne, určitě ne. Proč by to jinak dělal.
Jimmy se zmateně otočí na Ryana a Angee.* Ale já odtud nemůžu zmizet... Mám tady divadlo a hlavně rodinu. *Tiše šeptá tato slůvka směrem k přátelům a upírá na ně zoufalý pohled. Co má dělat? Jestli tady zůstane, brzy ho v dole zamordují. Rozkašle se a ihned si dá ruku před ústa. Že by mu Pán Bůh chtěl dát nějaké znamení?*
Obrázek
Uživatelský avatar
Layla Eve Reed
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 20. bře 2014 8:25:15
Přezdívka: galena
Bydliště: Gold Pit - Náměstí

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*Aspoň začátek dne si užila jako normální a veselý Halloween. Šla společně s Minou domů za rodinou, kde již od brzkých hodin byly kluci vzhůru, skoro jako kdyby byly vánoce. Tento den pro ně byl podobně vzrušující. Věnovala se jim a taťka se rád znovu odebral do postele, aby vyspal noční. Dlabali společně dýně a krotila je, aby jim nevtiskli moc děsivé výrazy. Tak jak to dopadlo byli spokojení všichni. Nakonec jim ještě zhodnotila kostýmy, které jim mamka ušila a jako vždy byly prvotřídní. Leo šel za Batmana, nedokázal se v pobíhání po bytě zastavit, jak si užíval, jak za ním vlaje černá kápě. A Brian zase za "Frankenstaina", aneb za jeho oživlé Monstrum, ale bylo jedno, kolikrát ho chtěla poučit, že se mýlí. Frankenstain byl prostě Frankenstain. Tak ho v tom s úsměvem nechala a zapíchla mu do hlavy další rezavý hřebík (KOSTÝM!). Užívala si ty normální chvíle, když věděla, že pro ni bude Halloween večer o dost děsivější a nebezpečnější, než nevinná adrenalinová zábava pro děti, co po setmění půjdou koledovat k sousedům. Letos to ale mamka omezila pouze na jejich bytový komplex. Nechtěla, aby v téhle době kluci chodili sami v noci venku. Layla s ní v tom jen souhlasila, taky by svoje brášky ven nepustila, a i když chodili jen po době, stejně byl dost rozhlehlý, aby si to užili. Dokonce jim nechala i Minu, protože jako fialovo-zrzavá chobotnička vypadala prostě...hrozně vtipně.
U sebe pak přišel čas na její "masku"... Tradičně červený šátek, díky kterému byla jakoby pomyslnou Červenou Karkulkou. Červená Karkulka ale v košíčku/batůžku neměla schovaný skalpel... Ten už si taky zvykla nosit. Na ochranu? Spíš jen pomyslnou, věděla o sobě, že by ho proti nikomu nemohla použít, aby mu ublížila. I kdyby to ohrožovalo ji. Měla na sobě růžové termotričko, ve kterém dřív chodívala v chladnějším počasí běhat, na něm ale ještě jedno černé a nakonec bundu z pevné kůže. Nebo náhražky kůže, ale stejně odolné. Pravou si nemohla dovolit a ... té umělé dávala stejně přednost. Je to opravdu zvláštní, být celá v tak tmavých barvách... Ale pro noc to bylo lepší. Na nohy si obula svoje pohodlné běžecké boty a pevně zavázala tkaničky. Není vyloučeno - no, je to spíš zaručeno - že bude dneska muset utíkat. Vydala se na místo k Rychlovlaku a tam...čekala na ostatní. Samozřejmě, že nesouhlasila se zacházením s dělníky. Byly mezi nimi i lidé, které znala, ale to nebylo to hlavní. Na všech záleželo. Pomalu se v ní zvětšovaly obavy, jako vždycky. U zaplétání copu se uklidnila jen trošku. Když je Malcolm přivítá, trhne sebou, jak je vytržena z myšlenek, ale ve tmě to snad nebylo moc vidět. Plánovala si, jak se toho, kdo to tady dneska "vede", hned na něco zeptá, ale pomalu ji odvaha opouštěla, i když to pro ni bylo důležité.* Necháme dnes taky nějakou budovu s lidmi vyhodit do povětří, jako minule? *Postrašeně vzhlédla. Myslela si, že si to říká jen pro sebe, nakonec to ale z ní vyšlo nahlas tak, že to všichni slyšeli. Snad se to přejde, i když by na to odpověď ráda slyšela. Vyhození policejního velitelství ji hluboce zasáhlo... Tak, že chvilkami i o Spolku pochybovala... Zavrtí hlavou a soustředí se na pokyny, i když jsou zatím jen hrnutím toho, co se tu dneska bude dít.* Pomůžeme dělníkům nahoru... Ano. *Zopakuje si tiše. Přála by jim, aby se odtud dostali. Všude musí být lépe než tady. A ona tomu ráda pomůže, aby se dostali pryč do bezpečí.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Chloe Erin Black
Příspěvky: 291
Registrován: pon 30. čer 2014 16:45:27
Přezdívka: Lea
Bydliště: Gold Pit

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Chloe Erin Black »

*dojde k Rychlovlaku, ve kterém sice nikdy nebyla, ale slyšela o něm hodně. Ať už od Jimmyho, či od jiných známých... Podmračeně se podívá na tu budovu, která je symbolem nynější vlády města. Už jen pohled na ni v ní vyvolává nevolnost. Nedokáže si představit, že by tady musela žít. Oklepe se, ačkoliv je zachumlaná do černé kožené bundy, zářivě červené šály a černé čepice. Na nohou už má vysoké šněrovací kozačky a černé rifle, takže jí zima být rozhodně nemůže. Rozhlédne se kolem, po všech těch lidech a nakonec se zaměří na mluvčího. Obočí jí vyletí nahoru a překvapeně na něj zírá. Bylo to hlavně o dělnících, to věděla, a samozřejmě s nimi soucítila, svým způsobem... Ale ona tu byla hlavně kvůli sobě a Ginovi. Hlavně kvůli odporu proti vládě. Očekávala všelicos, ale že by první slova byly o odchodu? To má jen tak odejít a nechat Gina bůh ví kde? Nepřipouští si, že by mohl být mrtvý. Prostě tu možnost neuznává a tuhle myšlenku plně popírá. Je to Gin. Musel přežít. Odpoutá se od svých myšlenek a přimhouří oči na Malcolma. Přitom se procpe dopředu, až stojí v první řadě.* Když nejsem dělník, nevím, proč bych měla odcházet. Doufala jsem, že tohle celé bude o něčem trošku jiném. *v očích jí hrají další nevyřčená slova. Například, proč vybouchlo vězení a kdo za to může. A kdo vlastně zemřel, jestli mezi nimi byli i vězni. Co se hodlá dělat dál. A kdo je zatraceně onen Malcolm. Má těch tajných identit plné zuby.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Andromeda Andy Carter
Příspěvky: 158
Registrován: úte 26. kvě 2015 20:34:19
Přezdívka: Sel

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Andromeda Andy Carter »

*Sedí doma a kontroluje si ortézu na koleni. Pořád s ním má menší problémy, ale může s ním už normálně hýbat. Na sobě už má oblečené černé legíny a šedé tílko. Natáhne si přes hlavu ještě tmavě šedou mikinu a přes ní ještě černý kabát. Obuje si svoje tenisky a podrbe Graye na hlavě a rozloučí se s ním tak. Pak si dá do kapsy ještě doklady a mobil a klíče a vyrazí ven z bytu. Sama neví, jestli je dobrý nápad tam jít, zvlášť když si vzpomene na to, co se tam stalo minule. Vyjde z domu a vyrazí směrem k Rychlovlaku. Cesta jí ubíhá vcelku rychle, protože se zabývá svými myšlenkami. Musí si dát pozor, aby se nezranila, protože za dva dny má naplánovanou službu, takže by byl problém, kdyby nedorazila. Navíc by si s ní šéf asi vážně promluvil. Dojde až k Rychlovlaku akorát v momentu, kdy začne mluvit ten tajemný muž. Trochu jí zarazí ta myšlenka útěku, ale je pravda, že dělníci mají špatné podmínky a venku to budou mít snažší. Zatím se raději neprojevuje a je potichu. Spíš čeká, co se bude dít dál.*
Uživatelský avatar
Charlie Reed
Příspěvky: 66
Registrován: pon 01. pro 2014 18:30:25
Přezdívka: Charlie

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Charlie Reed »

Halloween se přiblížil neuvěřitelně rychle. Ani si neuvědomila, že poslední dva měsíce nedělala nic jiného než práce a jídlo a spánek, každý den znovu a znovu a znovu a zapomněla tak na plán, který si původně připravila. Že by se oblékla do kostkované košile a z papíru si vyrobila Impalu a přišla tak na sváteční den za Jimem a Angel, aby si společně užili alespoň jeden jediný den, kdy by se nechystalo nic, jen poklidné slavení. Jenže stejně jako její každodenní režim, plán narušila ještě jedna věc. Dopis, který dostala jednoho večera do schránky si přečetla až v bezpečí svého malého bytečku, zachumlaná do deky v posteli. Chvilku tam jen tak seděla, přemýšlejíc, jaká akce by se tak mohla dít tentokrát. Sehnání zbraní? Výuka sprejování na veřejná prostranství? Existovalo tolik možností, jakým způsobem se přít s Prefekturou a její mysl dávala další a další příklady. Jen si nebyla jistá, jestli chce jít ven tentokrát, jestli by nebylo lepší zůstat doma a ničeho si nevšímat. Udělat si teplý čaj a přečíst si nějakou dobrou knížku. Možná ano, určitě ano, jenže její srdce říkalo něco jiného. Chtělo se toho zúčastnit, ať to bylo co to bylo.
Na kostým Deana Winchestera se samozřejmě vykašlala. Místo toho se na sobotní večer oblékla do tmavého, do mikiny a teplejší bundy, na nohou samozřejmě jako vždycky její staré plátěné tenisky, které byly momentálně její jedinou obuví, kterou nosila. Zavázala si tkaničky, do kapsy strčila klíče od bytu a vyrazila. Sraz byl přímo před Rychlovlakem, proto cesta do cíle opravdu nebyla dlouhá. Naopak velmi, ale velmi krátká. Dostavila se na místo jako jedna z posledních, ne-li úplně poslední. Zapadla do davu několika lidí a vyčkala potichu na to, co se bude dít.
„Utečeme?“ Zopakovala si pro sebe, neschopna poslouchat další slova. Jak to chtěli provést? V tolika lidech? Museli by být neviditelní, aby si jich nikdo nevšiml, ne? A co osobní věci? Vztahy a rodiny? Vždyť tohle místo byl její jediný domov. Nemohla jej opustit tak nenadále... nebo mohla? Nevěřícně hleděla před sebe, neustále přemýšlejíc nad vyřknutou větou. Dnes utečeme.
Zvedla hlavu ve chvíli, kdy muž oznámil své jméno, Malcolm. Nejmenovali se tak i ti předním? Tajný spolek uměl být ve výběru jmen velmi originální, jak se zdálo, obzvlášť se situacemi jako byla tahle. Malcolm neMalcolm, v hlavě jí běžela jen jedna jediná myšlenka. Jsi schopná odejít, Charlie?
Obrázek
Uživatelský avatar
Vypravěč
Příspěvky: 297
Registrován: pát 28. úno 2014 17:53:54
Přezdívka: VZZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Vypravěč »

Sleduje všechny a jejich reakce. Když té malé drobné dívence vypadnou slůvka o výbuchu, znovu se pousměje. „Máte o to zájem?“ Žádná konkrétní odpověď to nebude. Nemá povinnost dávat přímé odpovědi. Dnes však není v plánu něco nebo někoho vyhazovat do povětří. Ale i ty nejlepší plány se někdy bortí. Nemám pravdu?
Pohledem přejede po trojici, která u sebe má dva psy. „Myslíte, že je vhodné je brát s sebou. Budou nás akorát zdržovat a jsou velkou přítěží. Pokud nebudete stíhat, necháme vás v tom, s tím počítejte. Měli byste je nechat tu. Oni si cestu domů jistě najdou.“ Věnuje jim jeden přísný pohled, kterým jasně říká, co by měli dělat, jenže je tu otázka, zdali ho poslechnou.
Jeho pohled se pak zaměří na tu ženu s divnými vlasy. Její poznámku o tom, že nechce utíkat, prozatím přejde. Vyjádří se k tomu později.
Rozhlédne se po všech a rychle si shrne, co mu dneska přišlo. Dva psi, skvělé, dva chlapi a 4 holky, z toho jedna vypadá naštvaně. No, není to zrovna nejlepší úroda, ale může být rád alespoň za něco. Přece jenom je to věc těch lidí, jestli tu chtějí zůstat nebo ne. „Teď vás uklidím, slečno odvážné vlasy. Pokud chcete, můžete tu zůstat. Je to jen na vás. Na stranu druhou si myslím, že odchod je prozatím to nejlepší, co můžete udělat. Vy, co nejste z Rychlovlaku, můžete odejít taky, díky tomu, že pomáháte dělníkům. Rozhodnutí je jen na Vás. Ale zvažte to.“ Na každé se ho podívá a zadívá se mu do očí. Je velmi důležité, aby se všichni soustředili.
„Teď už konec řečí a jdeme do akce. Celou dobu půjdete za mnou. Půjdeme rychle. Buďte pozorní a ostražití, když někoho uvidíte, hned to řekněte. Není to úplně jednoduchá cesta. Je dost možné, že se potkáme s problémy, které budeme muset rychle vyřešit. Pánové, připravte si svaly. Možná je budeme potřebovat. Tak jdeme.“ Zavelí a rozejde se. Neohlíží se za sebe, jestli za ním jdou nebo je. Je to jejich věc, on se jim snaží jen pomoct, pokud jim to nedochází.
Jeho kroky jdou malými uličkami, aby nebyla tato skupina moc vidět. Nepotřebují problémy u strážců města. Míří k dolům, ano, právě k oněm dolů, kde je většina dělníků týrána. Čeká otázky, proč jdou zrovna sem. Nic však zatím neříká. Nechá je se svými myšlenkami. Zastaví se za betonovou zdí a otočí se k nim čelem. Co jim asi chce říct? Co přijde?
Uživatelský avatar
Ryan Hackett
Příspěvky: 24
Registrován: sob 04. dub 2015 23:58:04
Přezdívka: Tess

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Ryan Hackett »

*Jejich den byl naprosto skvělý, byl spokojený s jeho průběhem. Hlavně byl rád, že Jimmy snad přišel na jiné myšlenky. Avšak ona informace, kterou jim sdělil Malcolm, úplně převrátila jeho dojem. Vážně mají odejít? Má tady nechat svůj autoservis. Ještě, že tu mají Sunshine. Ví, že musí odejít. Bude to lepší. Angel bude v bezpečí a můžou bydlet u rodičů. Podívá se na ní a přikývne na souhlas, že on odejít chce. Jimmy však o tom pochybuje. On by měl odejít hned. Proto se na něj otočí.* Jimmy, poslouchej mě. Divadlo ti neuteče, rodiče se o sebe postarají. Pro ně je nejdůležitější, aby si byl v pohodě. Budeš jim hovno platnej, když se udřeš v dolech. Ty odsud prostě musíš odejít, i kdybych tě měl zbít a odtáhnout.* Jeho tón je přímý a jasný. Nenechá ho nijak vycouvat z téhle situace, prostě nenechá.
Podívá se na toho chlapa, když jim řekne, že by tu měli nechat psy. On se asi zbláznil. * Budou mnohem rychlejší, než někteří tady.* Jeho pohled je přísný a nesmlouvavý. Je odhodlaný dostat své nejbližší ven. Je ochotný i zabíjet. Ohledně, to už také dělal. Podívá se po jejich skupině, aby dokázal rozpoznat, co si ostatní myslí a jak se zachovají. Pohledem zůstane na tmavovlasé dívce, která je tak nějak potichu. Jako kdyby jí na tom snad nezáleželo. Ale tak co on ví, co se jí honí hlavou.
Poslušně následuje toho chlapa a Sunshine drží pevně u sebe. * Sunny, * Podrbe jí na hlavě. * dneska ještě něco zažiješ.* Ona se na něj podívá a vyplázne na něj jazyk, jako kdyby mu snad chtěla říct, že se na to těší. Drží se na prvním místě, jelikož má pocit, že musí čelit hrozbě, která by se na ně mohla vrhnout, jako první. Aby odvrátil všechno, co by mohlo všechny odradit. Jakmile se Malcolm zastaví, zastaví se i on. Jen Sunshine to chvíli trvá. * Proč jdeme do dolů? Co teď? Je nás tu spousta a nemůže se nenápadně jen tak proplíst mezi nima. Tohle je kravina! Přemejšlel jste nad tím vůbec?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jimmy Dalton
Příspěvky: 230
Registrován: ned 14. zář 2014 19:21:14
Přezdívka: Meep
Bydliště: Gold Pit

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Jimmy Dalton »

Jimmy:
*Neuvěřeně civí na Malcolma. Pot= svůj pohled stočí k Ryanovi, ten je pro něj momentálně důležitější. Povytáhne obočí nad jeho slovníkem. Ale musí uznat, že na jeho slovech opravdu něco je. Zanedlouho by se v dolech utrápil. To nejspíše není dobré. Pokud se dostane nahoru živ a zdráv, bude to zázrak, ale ten mu Bůh jistě nedopřeje. Ryan je odhodlaný odejít a zdá se, že Angee by tu bez svého velkého bratříčka ochranáře nezůstala. Ohlédne se za sebe a potom na Caru.* Dobře... Dobře, máš pravdu. *Není to sice proneseno jistým tónem, ale je rozhodnutý.
Když Malcolm řekne, že by tu měli nechat hafany, tak zakroutí hlavou.* Jak řekl Ryan. *Moc originální, to ano. Jimmy se sehne a pohladí Caru po hlavě. Pak pevně stiskne vodítko a pak odhodlaně zvedne hlavu.* Tak jdem? *Všimne si, že je tady i Charlie a Chloe s nějakou neznámou dívčinou. Teď tomu však nemůže věnovat pozornost.
Ucítí to, jak ho Angee chytne za ruku a pevně ho stiskne. Lhce se usměje, zdá se, že má strach. Cupitá za svým bráškou a on samozřejmě vedle ní.* Připravit si svaly? To bych nějaký musel mít! *Pobaveně se zazubí, ale nijak extra nahlas neřve, protože nechce mít na svědomí prozrazení. Celkem ho překvapuje, že jdou do dolů, ale Ryan všechny otázky položí za něj.* Mluvíš víc než obvykle. *Usměje se na něj pobaveně Jimmy a svírá vodítko Cary. Zastaví se a on přešlápne. Mlčí.*
Angee:
Překvapeně se podívá na Ryana. On vážně chce odejít? Ale.. Asi je to dobré... a počkat, Jimmy nechce? Nemělo by to být obráceně? Trochu kníkne, tohle se jí nelíbí. A navíc tady nemá své věci. Ani mikrofon! A taky nechala zapnuté všechny spotřebiče! To je nadělení. Je dobře, že tady mají Sunny, bez ní by nikam nešla a předpokládá, že Ryan taky ne.* Sunny jde s námi! *Řekne Angee odhodlaně, ale když se ten chlap rozejde, tak jen opět trochu poplašeně zakvíká a rozběhne se za bráškou a Jimmym. Jimmyho ruku pevně stiskne a drží se hned za svým velkým ochráncem. Jimmíka drží pevně vedle sebe, aby jí někam neutekl. Má trochu strach... Hlavně žádné výbuchy, prosím.* Rayi... *Pípne tiše směrem k bráškovi, když se zastaví před doly. Je zmatená.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Layla Eve Reed
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 20. bře 2014 8:25:15
Přezdívka: galena
Bydliště: Gold Pit - Náměstí

Re: Tajná akce v Rychlovlaku

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*Jen na něj po jeho Chtěla byste? upře pohled a trhne nesouhlasně hlavou. Co je to s tím Spolkem?? Opravdu se jí ty poslední činy nelíbí...
Ji možnost, že to "Odejdeme" bylo myšleno na ně, vůbec nenapadla. Automaticky přepokládala, že jde jen o dělníky. Ohlední jí samotné ji to vůbec nevyvstalo na mysl. Ona z Gold Pitu neodejde. Vždyť je tady celý svůj život, vše co má i už ztratila.* Ne, já sama nikam nejdu. Pokud tu mám umřít jako on, tak to prostě bude osud. Jinde ne. *Roztáhne rty v jemném úsměvu když to říkala. Narodila se tu, žije tu, zemře tu. A Chrise tu už nenechá. Opustila ho ve smrti, teď už od něj neodejde. Jen udělá, co bude v jejích silách a pak se vrátí k sobě domů, pokud bude mít to štěstí. Kývne na to, že rozumí povelům a zařadí se za něj, aby jeho kroky následovala uličkami mimo hlavní spojnice. Logické rozhodnutí. Když si podle okolí vědomí, kam je asi namířeno, potichu k "šéfovi Malcolmovi" zašeptá:* Použijeme chodby v dolech? *Zeptá se orientačně na ujištěnou. Věděla, že tam je cesta napovrch i jiné tajné chodby, i když tahle byla ta nejdůležitější. Už se zúčastnila dost akcí Tajného spolku, aby o tomto věděla. Při přesunu bočními ulicemi města si přetočí batoh na břicho, vytáhne ven skalpel, který si přesune do kapsy u kalhot a znovu zapne zip. Pomalu se chystá, teď už je klidnější, než z nejistoty při srazu. Vyprázdnila hlavu, zapnula svůj "doktorský" mozek, který ji dovoloval klidně uvažovat, strach a třes zasunoval do pozadí na později. Ještě si přes spodní část tváře natáhla z krku rudý šátek, její maska na dnešní noc všech svatých. Při těchto přípravách si plně uvědomí přítomnost jedné dívky po svém boku. Přátelsky do ní drcne ramínkem. *Ahoj.* Trochu huhňavě ji z poza šátku pozdraví. Dost často tak nějak skončily vedle sebe. Asi to z nich dělalo neoficiální parťačky. Byla ráda. Dodávalo jí to o trochu víc jistoty, když věděla, že ji snad někdo hlídá záda. Pak ale nadskočí na tou hlasitou reakcí některých jiných účastníků.* Chápu vaši připomínku, ale... řvát taky zrovna nepomůže. *Pronese k němu mírným hlasem. Řvaní ještě dřív, než se vůbec mohli o něco pokusit, jim šance na úsměch vůbec nezvyšuje. Jen ty šance na odhalení.*
Obrázek
Zamčeno