Adventní trhy

Tady najdete vlákna s jednotlivými akcemi
Chloe Erin Black
Přezdívka: Lea

Re: Adventní trhy

Příspěvek od Chloe Erin Black »

*ušklíbne se při její odpovědi, ale nereaguje hned. Počká, až si kulhavka koupí čaj a pak popojde k ní. Trochu nakloní hlavu na stranu a poslouchá hudbu, která jí řve ze sluchátek. Ne, že by neslyšela Andy mluvit, to slyší, ale ne tak zřetelně, jak by asi měla... No, její uši jsou dost dobré, rozumět jí rozumí, no problem.* A tebe tu nechal kulhat. *uchechtne se a zase zvedne punč ke rtům. Ve vánočním osvětlení by Andromeda možná mohla rozpoznat jizvy, jak po nich přejede světlo při tom pohybu. Očima přejíždí po okolí, aniž by jí cokoliv výrazně zaujalo. Je teď bez zájmu o okolní svět a aura okolo ní dává znát, že stačí malý podnět a něco se semele a ona vybouchne. Nakonec očima sjede zase na Andromedu s malým úšklebkem.* To máš z tehdy? *ukáže na její berle a nohu bradou, zřejmě se "snaží" udržet jakous takous společenskou konverzaci.*
Obrázek
Hunter Matapang
Přezdívka: Elin

Příspěvek od Hunter Matapang »

* Slečna něco zamumlá a proto se k ní nahne aby lépe slyšel. Neví co si o tom má myslet jelikož vážně špatně slyšel a má pocit že ta osoba je rudá víc než by se od mrazu dalo očekávat, holomráz přeci ještě tak zlý není. Ani se nenaděje a už je jeho obličej popadnut a prozkoumáván jako by snad byl nějaký vzácný brouk pod lupou, což se mu vůbec nelíbí a samým překvapením málem upustil svoji placku. To by bylo naděláno škody. Kouká se na něj jako by na ní místo vidličkou mířil brokovnicí a nutil jí k něčemu nepředstavitelnému. Neudělal zase náhodou jeden ze svých slavných omylů, zřejmě už to tak bude. Pak ale začne slečna mluvit až moc nahlas, dovoluje si tvrdit že skoro řvát.* No jsem to já a vy jste mi taky dost povědomá. Chytrému napověz, hloupého trkni a do mě prosím kopněte s nápovědou. *Odvětí jí normální hlasovou frekvencí a když už má i konečně volný obličej tak i přátelským úsměvem na rtech. Opět se narovná a natočí se směrem chůze a naznačí jí že by bylo super si povídat ale bylo by to ještě víc kdyby se potom rychleji zbavili toho příšerného kručení v jejím žaludku. Cestou napjatě čeká na její nápovědu podle jeho by si ji měl vybavit a neustále u toho oždibuje zeleninu z kebabu. Nebude svůj žaludek omezovat, nemusí tu mít celý kručící orchestr.*
Obrázek
Koizumi Ayane
Přezdívka: galena

Příspěvek od Koizumi Ayane »

*No, nebude zakrývat, že se jí poněkud dotknulo, že ji nepoznal, navíc když ONA si jeho obličej v paměti podržela. Nafoukne dotčením dětinsky tváře, jako malá rybka fugu, ale zase vzduch vyfoukne, přece si kvůli němu nebude vytahovat kůži, na vrásky má ještě dost času.* No, tak to jsem ráda, že na kansetsu kisu opravdu nedošlo. *Vyplázne na něj jazyk, zrůžovění tváří už zmizelo, pro takovýho nebude plýtvat drahocenným barvivem. A je jí úplně jedno - nebo je to i lepší -, že tomu japonskému výrazu pro nepřímý polibek, aneb "polibek" přenesený přes jakýsi předmět, nerozuměl, protože podle rysů tváře japonec není. Oni asiati na to rozeznávání svých vlastním mají jakési oko. Ale hlad je silnější, než uraženost, a tak jen pohodí hlavou a pokračuje za ním.* No připomněla bych se ti, ale tvoje tvář by tu asi způsobila menší globální oteplování, navíc přes bundu bys už opravdu skoro nic necítil. *Podotkne s vyzývavým pohledem a jde dál, vyhrabujíc ze svého seznamu jmen to jeho. Tváře a jména, musí být schopná si je zapamatovat a rychle vyvolat, jinak by pak v rozhovoru s ministrem zahraničí Konga a první dámou Venezuely nastal docela trapas.* Hunter Matapang. *Pronese pečlivě, s vítězoslavným nádechem a trochou opovržení, opravdu ji nepotěšil. Ale.. aspoň ji vede k jídlu.*
Obrázek
Zamčeno