Vánoční ples

Tady najdete vlákna s jednotlivými akcemi
Uživatelský avatar
Vypravěč
Příspěvky: 297
Registrován: pát 28. úno 2014 17:53:54
Přezdívka: VZZ
Kontaktovat uživatele:

Vánoční ples

Příspěvek od Vypravěč »

Konec roku se blíží. Máme přes týden do Silvestra a ve městě se toho moc neděje. Až na některé zprávy z Deníku Pravda, které si můžete přečíst samozřejmě i vy, jakožto velcí revolucionáři.

Dnes je Kulturní dům vidět hodně z dálky, jelikož z oken se line měkká záře světel, která značí, že je všechno v naprostém pořádku a párty může začít! Tentokrát Vánoční ples není zahajovacím plesem této plesové sezóny ale je až druhá v pořadí, což přináší jisté pochybnosti ze stran vyšších vrstev o její exkluzivitě, která po aférce s Joem Kindlem loni utrpěla značně na své značce.

Ani letos se organizátoři (potažmo Ben Watson a Alexander Esteban na tom měli samozřejmě největší podíl) se nemazali s výzdobami a všechno je vyzdobeno do zlata. Diamantové podnosy, na kterých se bude nosit jídlo, jsou samozřejmostí, jelikož Watson si na luxus poslední dobou potrpí až moc. Možná mu to zlomí vaz. Všude na stolech jsou rozsvícené svíčky, které jsou ve skleněných sklenicích, aby se o ně nikdo nemohl popálit. Jejich plamínky tak dodávají okolí trochu té jemnosti. Vůně, která se z nich line, je typicky vánoční. Můžete cítit vanilku, karmadon a skořici. Letos to ale nebude o útulnosti, jelikož spíše o luxusu, což je naprostý opak toho, co chtěli docílit minulým rokem.

Celý sál je stylizován do červeno-zlaté. Na zemi je položen dlouhý červený koberec protkaný diamanty. Každý si alespoň na chvíli může připadat jako miliardář a celebrita v jednom, když se po něm prochází. Zlaté kusy látky jsou rozvěšené po zábradlí a na balkóně. Stolečky, které jsou strategicky rozmístěné po celém obvodu sálu, mají rudé ubrusy, které jsou ozdobeny zlatou mašlí. Hlavní stoly s občerstvení mají právě úplně opačnou kombinaci.

Obsluha je tradičně oblečena do ručně ušitých černobílých kostýmů jenom pro tuto akci. Filharmonie je připravena každou chvíli začít hrát a ladí si nástroje, pokud přicházíte v tuto dobu. Dnes se budou střídat vánoční písně s těmi normálními, které zazpívá tajný host. Doufáme, že se nebude ostýchat a využijete tuto šanci zatančit si.
Užijte si tento večer!
Uživatelský avatar
Layla Eve Reed
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 20. bře 2014 8:25:15
Přezdívka: galena
Bydliště: Gold Pit - Náměstí

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*I když měla jiné problémy a taky byla dost neobvykle bez nadšení z blížících se Vánoc a všech těch událostí kolem, nebo spíš možná proto, že byla tak otupělá, byla prakticky donucena na ples dojít. A pěkně podlou technikou! Rodiče jí totiž vstupenku na ples koupili a darovali, aby si trochu "povyrazila", jak řekl táta, což je asi taková typická věta co může otec pronést, jelikož si neuvědomuje, že mladí lidé si "povyražení" představují trochu jinak, než společenský tanec a orchestr. Musela teda souhlasit, že půjde a přestane myslet na to hrozivě dunící potrubí, se kterým to opravdu vypadá dost na pováženou a neměla by instalatéra už odkládat, nebo ji čeká nějaké dost nepříjemné překvapení. Užije si trochu toho volna a nasaje vánoční atmosféru. Naštěstí maminka myslela na všechno a měla i šaty, které na tyto události Layle šije sama, je to takový její nostalgický zvyk a s láskou na tom pracuje, i když by to mohla zadat švadlenám v dílně. O to víc si jich pak Lay cení. Navíc, mamka se jí vždy trefí do vkusu! (Pokud na ní teda nezkouší nějaké experimenty a pak musela chodit nahoře skoro bez, jen s modrými třpytivými květy kryjící to podstatné.) A tady jde prostě na každém jemném stehu vidět, s jakou pečlivostí vyšívala. Co by byla za dceru, kdyby je nechtěla. Oblékla si ty krásné šaty, které vznášela do mrazivèho světa venku trochu svěžestí jarního vánku, s účesem se ale nezabývala, jen si vlasy pořádně vyčesala kartáčem, až se hezky leskly. Malinový lesk na rtech, trocha zdravíčka na bledou tvář a matně narůżovělé stíny, na víčku skoro neviditelné, s pár tahy řasenky stačily na dokreslení jemného vzhledu. Usmála se na sebe do zrcadla na stěne v hale Kulturního domu, kde se ples jako každy rok konal.Bude se snažit, aby to byl hezký večer, a třeba potká i nějakè svoje přátelé, i kdyż jsou prakticky všichni na Povrchu, což je jen dobře. Je jejím tam lépe než tady.
Obrázek
Uživatelský avatar
Chloe Erin Black
Příspěvky: 291
Registrován: pon 30. čer 2014 16:45:27
Přezdívka: Lea
Bydliště: Gold Pit

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Chloe Erin Black »

*míří si to v černém kabátu a botech na vysokém podpatku v barvě mědi směrem ke kulturnímu domu. Při vstupu se prokáže lístkem a v šatně si odloží kabát. Zpod něj vykouknout tmavě hnědé úzké šaty na ramínkách. Celé jsou jasně laděné do steampunkového stylu, od střihu, přes potisk až po doplňky. Část okolo pasu, která připomíná korzet zřejmě také jakýmsi korzetem je a nadzvedává tak oblast hrudníku, která vypadá ve výstřihu ještě plnější než obvykle. Okolo levé ruky se jí táhne od ramene až po zápěstí táhne pás náramků z kovu a kůže připomínající brnění. Modročerné vlasy má zastrčené za levé ucho a dál splývají ve vlnách k pravému rameni a přes něj. Oči má orámované černými kouřovými stíny a rty jen lehce zvýrazněné. Očividně jediné, co přímo dodržuje dnešní módu a daný dress code je délka šatů. Když očima přejede celou tu výzdobu převážně ve zlaté a rudé, jen se ušklíbne a nepřítomně si přejede po jizvách na klebech levé ruky. Její nálada je trvale na bodě mrazu, zvlášť teď v okolí jejích narozenin a vánočních svátků. Ušklíbne se a vydá se k nejbližšímu stolečku, odkud si vezme sklenici šampaňského. Ihned se odklidí stranou, zlehka se opře o zeď a s malým úšklebkem na rtech pozoruje hemžení davu před ní. Proč tu ještě pořád chodí sama pořádně nechápe, ale zase je tady a zase úplně bez doprovodu. Třeba narazí na někoho, s kým bude ochotná strávit víc jak minutu.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Andromeda Andy Carter
Příspěvky: 158
Registrován: úte 26. kvě 2015 20:34:19
Přezdívka: Sel

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Andromeda Andy Carter »

*Ještě je doma a vytváří poslední úpravy. To zahrnuje hlavně nandání šperků, které tvoří hlavně tedy náušnice a náramek. Popadne ještě svoje černé psaníčko, ve kterém má doklady, mobil a klíče a samozřejmě i nějaké peníze. Obleče si kabát a vyrazí ze dveří. Grey je tentokrát doma, takže mu ještě pošle vzdušný polibek, a pak už vyráží ze dveří, které za sebou zamkne. Sjede dolů před dům, kde už na ní čeká taxi, protože se jí opravdu v těch podpatcích nechce jít přes polovinu města. Nastoupí dovnitř a řekne, kam chce jet. Taxikář jen kývne a bezeslova vyrazí.
Andy si rukou uhladí látku svých světle žlutých šatů a pousměje se. Musí uznat, že jsou opravdu hezké, ale tyhle šaty jsou tak jediné z čím se opravdu piplala. Nemohla se rozhodnout. Oproti tomu s vlasy byla hotová vcelku rychle. Jen si je lehce navlnila, aby jí spadaly dolů ve vlnách. Make-up má taky jen jednoduchý, protože na nic složitého se nezmohla a navíc jí to ani nepřipadalo potřebné.
Jakmile dorazí ke Kulturnímu domu, zaplatí taxikáři požadovanou sumu a vyleze z taxíku. Pak se zhluboka nadechne a rozejde se dovnitř. Odloží si kabát v šatně, a pak už vyrazí rovnou do sálu. Hudebníci teprve ladí nástroje a ona se zastaví někde na začátku sálu a rozhlíží se. Opravdu musí uznat, že je to tu hezké, i když možná moc kýčovité.*
Uživatelský avatar
Amanda Hamilton
Příspěvky: 27
Registrován: ned 18. říj 2015 17:34:09
Přezdívka: Sanny
Bydliště: Východní obytná zóna

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Amanda Hamilton »

*Těšila se. A moc! Dnešní večer bude jistě skvělý. Plesy má moc ráda, dokáže se bavit hodně dlouho, avšak s pravidelnými přestávkami, jinak by hrozilo, že se někde může i složit. Ale o tom až někdy příště, nebo pokud to přijde, teď je tady Vánoční ples a ona už se nemůže dočkat, až vstoupí do Kulturního domu a vánoční atmosféra ji uhodí do obličeje jako první. Tedy, v to alespoň doufá celou dobu, co o plesu ví.
I dnes se rozhodla raději zvolit taxíka, když už zde možnost téhle služby je, proč ji nevyužít. Mohlo by se totiž stát, že by si po cestě někde vymkla nohu na těch vyšších podpatcích. A nedá si říct a nedá, vezme si je i přesto, jaké nebezpečí jí a vlastně i blízkému okolí, hrozí. Tak třeba se alespoň s někým zasměje, když bude padat. Brzo se objevila před Kulturním domem, zaplatila řidiči, vystoupila opatrně ven a zamířila dovnitř. Cítila se opravdu skvěle. Atmosféra nadcházejících Vánoc jí kouzlila úsměv na tváři a měla teď neustále dobrou náladu. Miluje tyhle svátky klidu, míru a spokojenosti. Vstoupila dovnitř a rozhlédla se kolem. Bylo tu opravdu mnoho lidí, ale to se dalo čekat. Odložila kabát, který měla na sobě a odhalila tak šaty, ve který se dnes rozhodla jít. Sametové, něžné, barva, která se jí moc líbila, tak proč si je nevzít. Účes zvolila takový nenáročný, ale sponu, kterou si do vlasů umístila, nemohla opomenout, jelikož ji zkrátka zbožňuje a dodává na takové té jemnosti. Stříbrné střevíčky, jak už bylo řečeno na větším podpatku, vybírala sice dlouho, ale nakonec se přeci jen rozhodla. Tak snad se nebude vracet domů s nějakým úrazem. A nesměla opomenout ani jednoduché psaníčko, ve kterém měla vše, co pro dnešní večer bude potřebovat. Včetně jisté věci, bez které nevytáhne paty z domu. K tomu všemu slabé, jemné líčení a bylo to. Vstoupila pomalu do sálu a když na zemi spatřila červený koberec, jenž byl protkán diamanty, úsměv se jí ještě více rozšířil, cítila se opravdu slavnostně a prostě skvěle. Mezi těmi lidmi se ani nesnažila najít někoho známého, protože by stejně neuspěla. Moc lidí, ale za to velký sál. A jí velká kupa lidí nevadila, ba naopak. Takže není se čemu divit, že už se po chvilce dala do řeči s nějakou skupinkou mladých lidí, kteří mohli být tak v jejím věku a večer se pro ni začal vyvíjet dobrým směrem. Bavila se už od samého začátku, což je víc než jen dobře.*
Uživatelský avatar
Carl Hamilton
Příspěvky: 100
Registrován: ned 22. úno 2015 16:32:29
Přezdívka: Bender
Bydliště: Západní obytná zóna

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Carl Hamilton »

* Vstupenka na ples mu leží na stole a stále váhá, zda má jít nebo ne. Poslední dobou má práce a zkoušek nad hlavu a až dneska přijel zpátky do Gold Pitu. Dlouhá a namáhavá cesta. Jakožto ten, který obchoduje s Prefekturou má jisté výhody v tom, že může odjet, kdy se mu zamane. Nakonec se rozhodne po RedBullu, že vyrazí do společnosti a omámí je svým šarmem. Nahodí na sebe bílý smoking s černým límcem a motýlkem, který je samozřejmě šitý jemu na míru. S úsměvem se prohlíží v zrcadle, načež si vezme ze skříně jeden z těch zimních kabátů, kterých má nespočet. Ne, dá se to spočítat velmi snadno, je jich pouze osm. U dveří si bere klíče od svého veterána, který mu spočívá v garáži. Ano, je to Ferrari. Nasedá a obrovskou rychlostí a s lehkým vyhoupnutím projíždí garážem a míří přímo do Kulturního domu, kde na něho čeká obrovské párty. U vchodu odevzdá auto jednomu z pracovníků a odchází k šatně, kde si odloží. Namíří si to však místo do hlavního sálu nahoru do baru, kde si objedná skotské a usedá u baru. *
Obrázek
Uživatelský avatar
Koizumi Ayane
Příspěvky: 56
Registrován: ned 30. srp 2015 10:41:34
Přezdívka: galena

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Koizumi Ayane »

*Sice "vánoční ples" na první poslech zní jako děsná otrava, ale na druhý...no, furt to zní jako otrava, ale najdou se i nějaké klady. Sice miluje svoje domácí tepláky, ale vybírat si, zkoušet si, kupovat a pak nosit úżasné oblečení je prostě aktivita, kterou taky nepohrdne. A někdy si hezky prohraje s originálními nápady viz její kostým kráva z maškarního plesu, i kdyż ta obří kačenka by podle jejího názoru byla stále lepší. A tak, i kdyż si bude muset odbýt ty oficiální povinnosti, jako vyseknout pár figur se portugalským velvyslancem, aspoň se můże předvést ve svých nových růżových šatičkách, které přímo září, nenápadně se nadlábnout a taky koutkem očka pokukovat po hezounkovi Estebanovi. Třeba i s tím by si mohla zatančit. Oficiální doprovod jí dělal Takeshi-kun, ale ten se zlobit nebude, snad. Někde v koutku duše byla ráda, kdyż viděla výraz té nohaté recepční, když Takeshimu řekla, ať jí o půl sedmé zaklepe na dveře pokoje a vyzvedne ji. A tak ji tu teď provázel od skupinky politiků ke skupinám dolařů a zase zpátky k dalším významným obyvatelům, ona je s milým úsměvem zdravila a přihodila několik slov. Dobrý dojem pro svou zemi nadevše!* Ó ano, mají to tu opravdu moc krásné. * Přikývla na souhlas a usmála se na ruského diplomata s blond kozí bradkou i jeho dva kolegy a pak sklopila hlavu v drobné úklonce, no okázalost a zdrženlivost sama! A to i s takovýmto výstřihem.* Kdyż mě o mluvíte prosím... *Rozloučí se a otočí se od nich, aby se vydala zase dál, sukně šatů tichounce při tom pohybu zašustí.* No to je ale hezká prdelka. * uslyší pak za sebou rusky pronesenou poznámku doprovázenou uznalým uchechtnutïm, což ji přinutilo se zastavit a pomalu se usmát, čímż si vysloužila Takeshiho tázavý pohled. Rusové si myslí, že nerozumïm, ale chyba. Rusky umí a perfektně. Otočí se přes rameno a trochu svůj zadeček v růžovèm vyšpulí. *Já vím, je moje~.* Pronese sladce a pak už bez ohlédnutí odkráčî, Rusům spadla brada šokem aż dolů. Nádhera~.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Andromeda Andy Carter
Příspěvky: 158
Registrován: úte 26. kvě 2015 20:34:19
Přezdívka: Sel

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Andromeda Andy Carter »

*Konečně se "probudí" z obhlížení vzhledu sálu a raději se rozhlédne, jestli tu není někdo, koho by znala. Je vcelku těžké někoho poznat, když v takových šatech nebo oblecích moc z nich neviděla, ale nakonec se jí podaří rozpoznat v dívce v modrobílých šatech Lay. Pousměje se a pomalu se k ní rozejde. Přeci jen taky tu postává sama, tak by tu mohli postávat sami spolu. Nebo si třeba i popovídat.* Ahoj. Dlouho jsme se neviděli. *Pronese na začátek a usměje se na blondýnku. Vlastně se neviděli od té poslední akce, při které si opět zranila koleno a Lay jí vlastně zachránila a ona jim potom zařídila odvoz. No byla to tehdy docela divoká noc. Prohlédne si jí a musí uznat, že jí to opravdu sluší.* Krásné šaty. Sluší ti to. *Pochválí jí a rovnou tak sdělí verdikt svého prohlížení. *
Uživatelský avatar
Layla Eve Reed
Příspěvky: 284
Registrován: čtv 20. bře 2014 8:25:15
Přezdívka: galena
Bydliště: Gold Pit - Náměstí

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*Porozhlédne se kolem. Nejprve jí mihotavá světýlka navodila dojem, že se tu bude cítí příjemně, ale za teplým světlem se skrývalo jen pozlátko, kaviár a sametové čalounění ve vznešeně červené barvě. Měla dost silný pocit, že sem nezapadá, že její šaty se nemůžou těm velkým róbám v šarlatové a smaragdové rovnat. Vypadá jak venkovská, co šla poprvé na městskou zábavu. Mrkla k baru, v hlavě myšlenky, že by si możná skleničku dala...aż takovou skleslou má náladu. Ale pak zavrtï hlavou. Ne, bylo by to ještě horší a nakonec bych mohla odejít i bez těch šatů...kdo ví, co bych po větším množstvím alkoholu prováděla, chjo. Ne, alkohol není dobrá volba, ne pro ní. Otočí se za hlasem, který ji oslovil, překvapená, že ttu na nějakou známou tvář přece jen narazila. Nebo ona na ni.* Andy! Neviděly...teď je to ale mnohem lepší příleżitost se potkat, než před tím. *Uspěje se na ní na oplátku, s náznakem tichého spojenectví. Minulé setkání bylo nečekané a dost nebezpečné. Ntaky to mělo svoje následky. *Jak ti vyzpravili to koleno? Zatančíš si už dneska?* zeptá se jí, zatímco kmitne pohledem na sukni jejích šatů, kde má skryté koleno, které dostalo tehdy dost zabrat. Tázavě její pohled opětovala, kdyż si ji tak upřeně přihlížela, naštěstí ji pohled od żen neznervoznuje tak jako u opačného pohlaví, ale upřený pohled je stále upřený pohled. *Ah,děkuji.* Odpoví odlehčeně a přejede si prsty po vyšitých květinách na pažích.* Autorku ta chvála určitě potěšï. *Dodá ještě mile.* Mě se tvoje taky líbí...hlavně si v té jarní, odlehčené barvě nepřipadá najednou sama.* Zasměje se, k opálené pleti Andy se jasná żlutá hezky hodí a kontrastuje.*
Obrázek
Uživatelský avatar
Chloe Erin Black
Příspěvky: 291
Registrován: pon 30. čer 2014 16:45:27
Přezdívka: Lea
Bydliště: Gold Pit

Re: Vánoční ples

Příspěvek od Chloe Erin Black »

*nakonec se i se skleničkou šampaňskéhu v ruce odlepí od stěny a začne se s lehkým pohupováním boků proplétat davem. Ví, že ji šaty obepínají křivky na všech správných místech a že je rozhodně přitažlivá pro valnou část mužského pokolení, a nebojí se to dát najevo. Sem tam na někoho mrkne a popřípadně si vykoleduje podmračený pohled partnerky, na který se jen pobaveně ušklíbne. Očima přejíždí po sále a sem tam si usrkne ze své skleničky, když v tom najednou do někoho vrazí ramenem, naštěstí tím nezakrytým. Okamžitě ustálí tekutinu ve skleničce, naštěstí už upila dost na to, aby se nevylil obsah ani na jednu z nich. Poté chladné jantarové oči zabodne do postavy, která jí překážela v cestě. Dívka oblečená do jakýchsi odporně růžových nadýchaných šatů. Znovu se jí na tváři objeví úšklebek, momentálně spíše plný odporu než pobavený.* Uch. Máš štěstí. *poznamená prostě bez jakéhokoliv náznaku omluvy a znovu upije ze své skleničky. Poté zase začně očima přejíždět po okolí, ale prozatím se nehýbe z místa, jen postává a pomalinku upíjí šampaňské.*
Obrázek
Zamčeno