Park

Hledáš-li klid nebo jdeš jen domu, jsi na správné cestě...
Odpovědět
Erwin Uriel Kahard
Přezdívka: Tezia Raven

Re: Park

Příspěvek od Erwin Uriel Kahard »

*Po dlouhé době taky vyrazili mezi lidi a jen tak, i když nic neslavili, jí vzal do restaurace. A proč ne. Seděl v pracovně nad papíry, než notebook zaklapl, papíry nechal papíry a vyšel ven se slovy: "Lásko, jdi se připravit, jdeme na večeři." Zkratové jednání, ale jako by ho neznala. A tak si zašli na večeři, aspoň nemusela Lea skákat kolem plotny a mohla si jídlo prostě jen vychutnat. S malým pousmátím s ní proplete prsty a krátce se na ní zadívá, než svůj pohled znovu otočí k cestě. Jako vždy, jeho černé polobotky našlapují po té prašné cestě, i když stromy a keře už s listy vrhají v lehkém vánku zajímavé obrazce od světla lamp na zem, v černých riflích, černé košili a šedivém sáčku. Když promluví, stočí k ní pohled se zvednutým obočím. Je jasně vidět, že je to hrané.* Za jakou? *Pak se na ní ale usměje a zvedne jejich spletené ruce ke rtům, aby jí políbil na nárt ruky.* Nemusíš děkovat, chtěl jsem tam s tebou jít. *Znovu spustí jejich ruce a spokojeně si povzdechne. Jak je možné, že mu je s ní tak dobře... I po tom všem i po té dalo by se říct době mu je s ní dobře, aniž by řekli jedno slovo. A to ani nemluví o tom, jak na ní koukal, když se v předsíni obouvala. V tu chvíli uvažoval, jestli mají jít opravdu na tu večeři, nebo jestli nemá sníst jí. Ale pak se rozhodl, že z ní bude dokonalý dezert.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard
Přezdívka: Lea

Příspěvek od Leanne C. Kahard »

*stále si spokojeně pobrukovala a to docela nahlas, takže jí mohl slyšet poměrně dobře. Možná by tu melodii i poznal, měla dokonce dojem, že ji zaslechla v jeho pořadu, ale tím už si tak jistá nebyla. Zas tak dobrou paměť neměla. Podívá se na něj a lehce pobaveně se uměje.* Mmm. *zabrouká někde uprostřed melodie na jeho slova.* Ještě aby jsi nechtěl, to by mě mrzelo. *poškádlí ho trochu, andělsky se na něj usměje a zase se zahledí před sebe.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Samozřejmě, že slyší to její pobrukování. Ale vzhledem k tomu, že to není falešně a ani žádná nepříjemná melodie, nechává to tak. Zvykl si na to za tu dobu, co spolu žijí a popravdě, kdyby mu doma nikdo nebroukal, tak by pro něj ten prostor mezi zdmi byl moc tichý.* A to jsem ti ještě neřekl, že je naplánovaný i dezert. *Malé obeznámení se situací. V očích, které na ní na chvíli stočí mu probleskne uličnictví a na tváři se objeví úsměv, který má více významů. Tak teď už to ví. Jen doufá, že nezůstanou zase u zdi v obýváku. I když nového špunta teď v tuhle chvíli asi neudělají.* Ten bude něco jako odměna za to, jak dokonale dneska vypadáš. Ne že by to v jiné dny bylo jinak, ale... Je nebezpečné brát si sukni do mé přítomnosti, princezno. *Poznamená k ní a pak se ještě tiše zasměje. Pevně ji chytí ruku, kdyby náhodou chtěla utéct. Zná ho až moc dobře na to, aby si dokázala dát jedna plus jedna.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard

*zvědavě se na něj podívá, když se zmíní o dezertu. Trochu překvapeně zamrká, když uvidí jeho výraz, kterým říká všechno ostatní.* Snad ten dezert nejsem já. *poznamená, i když je jí jasné, že to ona je ten dezert. Odvrátí od něj pohled a tváří se, jakoby jí to nedošlo. Po té jeho další větě jí už však líčka zčervenají a vrhne po něm jeden krátký pohled, než se zase zahledí před sebe.* A to mám jenom sukni. *napůl si zamumlá pro sebe, napůl k němu a jen tiše doufá, že v tom šeru její červené tváře nejdou moc vidět.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Když uslyší ty její slova, rázně zavrtí hlavou.* Nééé... Šlehačka s jahodami... *Prozradí jí a po nepatrné chvilce dodá vážným hlasem, opravdu vážným.* ... na tobě. *Stočí k ní po očku pohled a cuknou mu koutky. Rád jí škádlí, ať je to opravdu kdekoliv, navíc tady jsou sami. Zatím za celou dobu viděl v dálce jen dva pejskaře a ti už se dávno vypařili i se svými pejsky, co nutně potřebovali vykonat svou potřebu. Pobaveně se usměje, když uslyší ty její slova pronesená polohlasem, tak aby je asi možná neslyšel. Najednou se zastaví, jí si přitáhne k sobě a tak jako normálně jí pokládá ruce na boky tak sjede níž, až se malíčkem a prsteníčkem dotkne jejích stehen pod lemem sukně.* Jenom sukni? *Poznamená jí tiše z blízka do tváře, dívajíc se jí pevně do očí, jelikož je k ní skloněný. Pak jen mírně zavrtí hlavou a pousměje se.* To není jenom sukně. Ty absolutně netušíš, jaký má tak obyčejný kousek oblečení vliv na příslušníky mého pohlaví. Dá se pod ní dostat velice snadno,* názorně i předvede, když prsty opravdu vklouzne pod lem,* jdou vidět tvoje dokonalé nohy a tím, co máš právě na sobě dráždíš i buňky mého ega, když je to něco jako zpráva: Vážím si sama sebe a vím jak využívat to, co mi příroda dala. *Na chvíli se na ní zadívá, než jí přece jen dá aspoň krátké políbení. Proč by to taky nevyužil, když jí má tak blízko sebe.* Víš, co to je za zatraceně silný koktejl? *Zeptá se jí následovně, navazujíc tím na svou předchozí řeč.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard

*polkne, když uslyší jeho verzi dezertu a zase trošku zčervená. Odvrátí od něj pohled a instinktivně mu stiskne ruku. Ano, zatraceně rád jí škádlí a ona se toho červenání ještě pořád nedokázala zbavit. Při myšlence, že by mu to taky mohla oplatit, přece jen se jí něco takového už jednou povedlo a výsledkem je ten malý uzlíček pod jejím srdcem, jí zajiskří v očích a znovu se na něj otočí. Nechává ho, aby se jí dotkl kde chce a pak na něj lehce povytáhe obočí.* Mmm, tak takhle to je. A nohy mi snad v úzkých kalhotách vidět nejdou? *zeptá se ho, na oko zamyšleně nakloní hlavu na stranu a pousměje.* A co bys dělal, kdybych vyšla ven jen s šátkem okolo boků? Samozřejmě zakrývajícím všechna podstatná místa... *zeptá se ho škádlivě a nechá se od něj políbit, načež se k němu lehce přitiskne.* Silný koktejl? Chceš nějaký namíchat? *zeptá se jej naoko nevinně a usměje se, přičemž ho lehce obejme.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Že přesně ví, kam s tímhle směřuje? Ona mu to vrátí a rozhodně to jen tak nebude bez odezvy. Jak se dozvěděla, co na něj zabírá, tak je to její tajná zbraň, proti které zatím ještě nevymyslel obranu.* No úzké kalhoty jsou kapitola sama pro sebe. Ale látka kalhot zakrývá tu kůži, která je provokativní. Zároveň povětšinou přichází i otázka, jestli dotyčná pod tou sukní, něco má nebo ne. *O tom snad ani nepřemýšlel. Doufal, že tohle by Leu nenapadlo, i když měla odkud čerpat ispiraci, doufal, že teď to neudělala. na její další slova vytáhne obočí vysoko. Hodně vysoko.* Garantuju ti, že jen v šátku by jsi ze dveří nevyšla. *Zahlásí najednou o hodně vážnějším a trošku i studenějším tónem. V šátku by jí ven nepustitl, na to ať zapomene. To by jí radši sám vlastnoručně do něčeho oblékl, než aby vyšla jen v šátku. Ale kdyby se tak promenádovala po bytě, problém by s tím opravdu neměl ani v nejmenším.* Ach, zapomněl jsem, že tu mluvím s barmankou. Drahá, dal bych si tebe. Protřepat, ale nemíchat. Děkuji. *zahlásí jí už znovu na trošku lehčí vlnu, než svá poslední slova o šátku a spokojeně jí zuby cvakne po špičce nosu. Než se na ní usměje a stále zůstává stát tak skloněný. Asi ho brzy budou bolet záda.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard

*zvědavě a pobaveně ho pozoruje, jak jí vysvětluje svoji myšlenku o tom, co je víc provokativní.* Takže až budu chtít někoho zaujmout, mám si vzít nejlépe minisukni, že? *andělsky se na něj usměje a na jeden prst si začne natáčet pramínek vlasů. Mrkne na něj při těch slovech o šátku.* Ani kdybych měla plavky? Pche. *odfrkne si na konci věty a zakroutí nad tím hlavou. V očích jí celou dobu nezbedně jiskří a z jeho tónu si nic nedělá. Sama by jen v šátku nevyšla, chtěla ho jen provokovat. Pobaveně se na něj usměje při slovech o třepání a míchání.* Víš jistě, že to chceš takhle? *zeptá se velice nevinně a vyhoupne se na špičky, aby byla trošku vyšší a on se nemusel tolik ohýbat.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Znovu se maličko zamračí nad jejími slovy a nakloní lehce hlavu na stranu.* Mám takový pocit, že ty budeš nosit sukně jen v mé přítomnosti, protože by se moc rychle mohlo stát, že se na to chytí i někdo jiný a já bych musel lámat ruce. *Dodá s lehkým pobavením, ale ta slova myslí smrtelně vážně. Tedy ne to o té sukni ale to o tom lámání. Byť jen prstem se špatnou myšlenkou a už by ho neuviděl v rovném stavu.* To s těmi plavkami si ještě rozmyslím. * To by jí přece jen teoreticky dovolit mohl. Prakticky to má jeden velký zádrhel. Když nebude s ní, tak si svou kořist neohlídá a ona je jenom jeho. Dělit se nehodlá.* Jsem si naprosto jistý, že to chci takhle. Další možností jsi ty s ledem. To jsem si taky naprosto jistý, že bych si dal tebe. A ani nevíš jak bych si tě vychutnal. *S pobavením si oblízne spodní ret aby demonstroval svá slova a hned na to povyjede prsty přece jen ještě o něco výš. Buď půjdou domů a to v nebližších chvílích, nebo připraví sousto pro náhodné novináře. To by taky nebylo nic moc příjemného.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard

*pobaveně se mu podívá do očí a zazubí se.* Ale víš o tom, že to je omezování osobní svobody? Tak trochu? *zeptá se ho pobaveně. To o lámání rukou mu věří. Říká to hodně často a tak nějak ho chápe. Sama cítí něco podobného, až na to, že ona ruce lámat teda nebude. Jen házet skleničky. Povzbudivě se na něj usměje, když řekne, že o těch plavkách bude ještě přemýšlet. No to teda bude přemýšlet! To by jí mělo projít. Trošku se zčervená nad jeho slovy a otřepe se.* S ledem? Víš jaká by mi byla zima? *zeptá se a zavrtí nad tím hlavou. Pak jí něco dojde a pobaveně se na ně ušklíbne.* Víš, mě nejde podávat jako whisky. S ledem. *objasní mu se zářivým úsměvem na rtech. Poté se její obočí povytáhne výš, stejně jako jeho ruce se pomalu přemisťují výš pod její sukní.* Jsme v parku, víš o tom? *ujistí se, třeba na to mohl zapomenout, a stále ho pozoruje s jemným úsměvem na rtech.*
Obrázek
Odpovědět