Park

Hledáš-li klid nebo jdeš jen domu, jsi na správné cestě...
Odpovědět
Erwin Uriel Kahard
Přezdívka: Tezia Raven

Re: Park

Příspěvek od Erwin Uriel Kahard »

*Maličko se na ní hraně zamračí, lehce i našpulí rty, než si nespokojeně mlaskne.* Ne, drahá. Tohle není omezování osobní svobody, to je jen hlídání si území. Slintat nad tebou smím jen já a ostatní muži pouze pokud jsem v tvé přítomnosti. * Poznamená se spokojeným úsměvem a skloní se k ní trochu níž, aby jí dal krátké políbení. Ještě než to však udělá, musí se krátce zasmát nad jejími slovy, i když už je jen pár centimetrů od jejích rtů.* Myslím, že v tu chvíli by ti bylo tak horko, že ta kostka ledu by se ti jen hodila. *Poznamená tišším hlasem a přece jen jí krátce políbí, než se stále s pobaveným úsměvem odtáhne. Jakmile mu připomene tu malou věc s parkem, i když opravdu ví, že jsou na veřejnosti, jen se mu pozvedne jeden koutek a lehce sevře její stehna trošičku silněji, ještě že v tu chvíli už je těsně pod jejím zadečkem. Zřejmě mu vůbec nevadí, že jsou na veřejnosti.* Já vím, princezno. Nikde v okolí nikdo není, jsme mimo světlo lampy... Měli bychom s tím něco udělat.* Poznamená a mile i vypočítavě se na ní usměje. On vždy byl na bláznivé věci, i když by mu to mohlo lehce ohrozit kariéru.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard
Přezdívka: Lea

Příspěvek od Leanne C. Kahard »

*vyplázne na něj krátce jazyk.* Moc velké to území teda není. *řekne a prohlédne se. Na zemi může zabírat maximálně metr čtvereční a výška taky není nijak závratná. Usměje se na něj a nechá se od něj políbit. Samovolně ho obejme a zase se na něj usměje.* Nemyslím si. *prohlásí sebejistě a pohodí hlavou. Pozoruje jeho reakci a přemýšlí, s čím by se mělo něco udělat.* Někdo může přijít. *pozvedne jedno obočí, ale zase ho stáhne a potutelně se usměje. Bude ho zase provokovat. A hodně, toho si je vědoma. Ale třeba ho donutí dojít domů a přestat takhle stát venku. Opravdu by se cítila hodně nepříjemně, kdyby teď někdo šel okolo.* Myslíš udělat něco s tvýma rukama? Nebo něčím jiným? *zeptá se a lehce se k němu natiskne blíž, přičemž se na něj pobaveně usmívá.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

Mám tam vše, co k životu potřebuji. *Poznamená k ní s pobavením a přimhouří oči nad tím, jak na něj vyplázla jazyk. Ach, drzá potvora. Nad jejími slovy se začne tiše pobaveně smát a zadusí svůj smích do jejího krku.* Přesvědčím tě, neboj se. *Pomalu se rozhlédne kolem sebe a zírá do tmy zalité cesty nalevo i napravo a pak se znovu zadívá z blízka na Leu, než jí políbí do koutku.* Nikdo tady není... A stále se můžeme přesunout domů. *Stále se na ní usmívá, v očích mu hraje pobavení s rošťáctvím. Maličko mu cukne obočí a pak se mu jen na rtech změní lehce pousmátí.* S mýma rukama? Mám je posunout ještě výš? A nebo co jiné mám udělat? *I když mu stále neodpověděla, ty ruce přece jen výš posune, stále se dívajíc do jejích očí, čekajíc na její reakci. Snaží se ho zase provokovat? No prosím, tentokrát se jen tak nedá. Nijak se nebrání tomu, když se k němu natiskne, ba na opak, je to příjemné.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard
Přezdívka: Lea

Příspěvek od Leanne C. Kahard »

*šťastně se na něj usměje.* Jen aby ti to vydrželo. *poznamená vesele a upřímně doufá, že mu to ještě hodně dlouho vydrží. Pobaveně se zazubí nad jeho smíchem.* Nemyslím si. *oponuje mu a zase se spokojeně usměje. Sleduje jeho rozhlížení a zakroutí nad ním hlavou.* To bychom mohli, nerada předvádím divadlo náhodným kolemjdoucím... *prohlásí, ale stejně se od něj nijak zvlášť neodtahuje. Když uvidí jeho úsměv, dojde jí, že se nenechá tak snadno vyprovokovat jako předtím. Andělsky se na něj usměje.* S rukama? Dát je dolů. Blbě se chodí s tvýma rukama pod mojí sukní. *řekne andělsky, zvedne ruce a lehce mu zatlačí do ramen, aby ho od sebe odtáhla. I když se vlastně k němu sama předtím přitiskla.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Úsměv jí oplatí. Prostě se tak v její přítomnosti cítí a doufá, že jí to dává dostatečně najevo.* Toho bych se nebál. Mám za sebou dost žen na to, abych věděl, že ty jsi naprosto jiná, než všechny ostatní ženy. No a co, že tamta má větší prsa. Támhle ta delší vlasy, ona nohy, tamta je taková a maková. Ty jsi dokonalá pro mě. *Promluví k ní s vážností. Jen doufá, že nad tímhle zrovna moc dlouho nepřemýšlela, i když chápe, že ji tyto otázky napadají, když se mají za měsíc brát. Stejně jako to, že už vlastně založili rodinu.* Přesunout se domů? *Zeptá se jí s povytaženým obočím a pomalu své ruce stáhne, neušetří si však pohlazení po stehnech, když ruce oddaluje. Obtočí jí ruce kolem pasu a když se od něj začne odtahovat, tedy jeho se snaží odtáhnout, najednou se mu vybaví jejich rozchod. Ani neví vlastně proč... Možná proto, že tohle gesto má spojené s odporem a slovy "Nech mě být." Úsměv mu na chvilku pohasne, když se mu všechny tyhle myšlenky proženou v hlavě a pustí její pas, stejně jako se odtáhne. Maličko zavrtí hlavou, aby to dostal pryč, protože si myslí, tedy, s určitostí ví, že tohle na mysli neměla a mělo ho to spíš jen donutit se opravdu odhodlat k cestě domů. Natáhne k Lee ruku a proplete s ní prsty, než se pousměje nad tím gestem a neodpustí si plácnutí přes její zadeček, než se o něco rychlejším tempem, než kterým šli doposud se rozejde i s pohledem upřeným na cestu před sebou a malým pousmátím. Tuhle myšlenku musí nějak zahnat, protože se mu na chvíli udělalo naprosto špatně. Asi tak, jako když to tenkrát řekla. Až teď si tak nějak uvědomuje, kolik toho spolu už prožili a co všechno ten cit přežil.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Layla Eve Reed
Přezdívka: galena

Příspěvek od Layla Eve Reed »

*Dnes se, po docela dlouhé době, pro jednou zas rozhodla obovit své pravidelné běhání večer v parku. Ještě před několika dny raději běhala raději za světla, ale ulice byly zase o poznání klidnější. Svižným krokem pro zahřátí v docela chladném večeru došla až ke bráně městského parku, kde se ještě párkrát protáhla a zkontrolovala tkaničky běžeckých bot než se rozběhla po úzkém chodníku. Ve své oblíbené černé běžecké soupravě s úzkým růžovým proužkem na boku (návrh a dárek od mámy) udržovala rychlejší rovnoměrné tempo a tvář, horkou od proudící krve, s potěšením nastavovala proti studenému vzduchu. To tajemné ticho přerušované jen pleskáním podrážek, které se shodovalo s bušením jejího srdce, šum stromů a šramot zvířat a hmyzu v jejich korunách. Tohle jí chybělo. Třikrát oběhla park, po čtvrtém okruhu zamířila ke středu parku k fontáně s pitnou vodou. Tam se zastavila, dala si ruce v bok a příjemně zadýchaná čekala, až se jí trochu zpomalí tep. Po pár mi minutách vydýchávání si otřela orosené čelo a došla k okraji fontány, sedla si na její okraj a naklonila se k hladině, aby se trochu napila studené vody a zchladila se.*
Obrázek
Sonea Lorne Amaimon

Příspěvek od Sonea Lorne Amaimon »

*Nesnesla dívání se na tu chlupatou kuličku, která pohledem přelétala už snad půl hodinu mezi jí a Cameronem, který seděl schovaný za skripty, protože zítra měl další zkoušku. Ani se mu nedivila. Snažila se ho teď moc nerušit, viděla sama sebe, jak seděla nad těmi papíry a spoustu věcí, které nebude potřebovat, se snažila narvat do hlavy. Vstala od stolu, kde už měla dodělanou přípravu na zítřejší školní den, zezadu k němu přišla, objala ho. Dala mu pusu do koutku úst a nakonec mu i oznámila kam jde. Ten pes z toho byl víc u vytržení, než když by mu měla dát do misky pěkně propečenou flákotu. V ruce nesla vodítko, nechala to malé štěně utíkat před sebou. Přece jen on si zaběhl kousek dál, ale neutekl a jediné, co mohl udělat cizímu člověku, bylo ulísat a ulízat k smrti. Když na ní počkal na rohu parku, lehce ho podrbala po hlavě.* Tak běž, Benjamíne... *poznamená k němu a už jen vidí jak cupitá hlouběji do parku, vždy se zastaví, něco očichá, přidá svůj podpis a otočí hlavu k ní, jestli mu náhodou někam neutekla. Teď je už docela dost málo lidí v parku, jeho chodníčky lemují svítící lampy, tedy ty hlavní chodníčky. Ty vedlejší osvětlené nejsou. Založí si ruce na prsou v zeleném svetru na knoflíčky, úzkých černých riflích, balerýnkách a bílém tílku a jde stále hlouběji za tou chlupatou příšerkou do centra parku.*
Obrázek Obrázek
Layla Eve Reed

*Natáhne ruku a dlouhými prsty trochu ceři hladinu, než si nabere trochu do dlaně a svlaží si vyprahlá ústa. Vždyy ji překvapovalo, jak to, že je tu voda pořád tak čistá, lahodná a jakoby sametová. Suchou rukou si trochu rozepnula teplákovku a tou mokrou si přiložila na krk a na dekolt. Chvíli jen tak seděla a poslouchala okolí. Pak se uvedla, ruku otřepala a otřela do kalhot. I když si přišla hlavně zaběhat, nemohla odolat touze vidět své plakáty nalepené na živo. Včera, když po schůzce v baru dojeli v Henryho mercedesu až k ní domů, byl tak hodný a všechno odnosil. Když si na to vyhrnul rukávy, až se divila jaké svaly to schovává pod košilí. A ani se u toho nezapotil. Při té vzpomínce si přiložila ještě chladné dlaně na zas trochu planoucí tváře a zavrtěla hlavou, až jí vlasy ve dvou rozverných culících divoce poskakovaly. Došla k nejbližsí lampě....na které žádný plakát nebyl. Vždyť je taky skoro všechny sundali. Kvůli rekonstrukci pouličních lamp. Pomyslela si ironicky. Tak určitě... Opřela se rukou o lampu a z blízka si ji prohlédla. No, potřebovala by už nový nátěr..., pomyslela si, když prstem přejela po obzvlášť dlouhé prasklině v zelenem laku. Pak ale na zemi zahlédla nějaký pomačkaný papír. Sklonila se pro něj, díky cvičečení a zahřatým svalům ani nepotřebpvala pokrčit kolena. Zase se narovnala a pokusila se stránku uhladit o povrch lampy. A hele, její plakát. Asi spadl, když je sundávali. Její prohlížení přerušilo až ňafání malého hafíka, který se jí s bezelstným nadšením začal proplétat mezi nohama a dokonce kousat botu!*No ahoj, ty lumpe.*Usmála se na něj, čupla si k němu a jemně mu čumáček odstrčila od gumy.*Co ty tady tak sám? Kdes nechal páníčka?*
Obrázek
Sonea Lorne Amaimon

Příspěvek od Sonea Lorne Amaimon »

*Když jí zmizí ta chlupatá kulička za rohem s vrtícím ocasem, je jí hned jasné která bije. Někdo tam je a zrovna teď ho chce Benjamín utýrat k smrti svou roztomilostí. I když, co si budeme nahlávat, někdy jí leze na nervy, jako každý pes. Výjde také zpoza rohu a kousek dál už vidí i oběť, kterou si ta příšera vyhlédla. Maličko se pousměje, protože tu slečnu zná. Rozhodně jí zná z podchodu, možná že jí zná i z plesu, a teoreticky, možná jí zná i od někud jinud. Maličko zavrtí hlavou a s pousmátím se vydá jejich směrem.* Neboj se, on je jen velice mazlivá vtěrka. *Poznamená a pak si uvědomí, že to je ta slečna, kterou napadla propaganda těmi letáčky, co včera v noci vylepovali a většinu jim prefektura už sundala. Jeden z posledních kousků v parku vidí u ní v dlaních a tak se pousměje. Rozhlédne se kolem sebe, zda někdo v okolí není a pak s polohlasem a úsměvem k ní řekne:* Docela mě mrzelo, že jsem nestíhala za vámi dojít do baru. Ale musím přiznat, že ty letáčky byly povedené. Nevím, jestli jsme se představovaly. Já jsem Sonea. *Poznamená, natáhne k ní ruku a přiklekne k zemi taky. Benjamín si toho ihned všimne a začne se lísat i k ní. Čumákem jí nadzvedávat ruku, vtírat se, tak jak to umí jen on.*
Obrázek Obrázek
Layla Eve Reed

*Začne ho drbat za ušima a na bříšku a v jeho psím úsměvu úplně vidí ten slastný výraz.*Líbí se ti to, viď? No já vím, já vím.*Nemůže si pomoc, ale jakákoli malá, roztomilá kulička v ní vyvolá takové pocity, že se neudrží a musí ji hladit, ňuňat se s ní a skoro na ni šislat. A tento pejsek nebyl vyjímkou. Po chvilce sladkého funění obou zúčastněný stran zaslechla blížící se kroky. Asi páníček. Na kratičký okamžik jí blesklo hlavou, že by to mohl být nějaký nebezpečný jedinec, co se pozdě večer potuluje po městě, ale stačilo jediné olíznuti a bylo to pryč. Žádný kriminálník nemůže vlastnit talového andílka! Nohy v pěkných balerínkách došly až k ní. Takže panička.*Ne, jeho se nebojím. Ten by mě mohl maximalně jen omráčit svou roztomilostí.*Usmála se na povědomou ženu, letáček přendala do levé ruky, kterou nepřestávala hladit psa po halvičce, a pravičkou si s ní potřásla.*Layla. Taky se představila. Po jejích slovech už jí bylo jasné odkud ji zná - ze schůzek, a předtím ještě z jarniho plesu, kde byla s Jacobem, a kde vlastně skoro vše začalo, jelikož se tam seznámila i s Erwinem, Catarinou/Leanne (pořád se nemohla rozhodnout, jak ji oslovovat) a Cameronem.*Diky. Chtěla jsem je i vylepovat, ale... *Pokrčila omluvně rameny.*Na schůzky se mi vyklouznout z domu podařilo, ale na většinu noci jsem to raději neriskovala. Tak jsem se na ně, vlastně na moji první výstavu....*Široce se usmála.*...přišla podívat teď.*Pozorovala pejska, který byl teď z té dvojite pozornost tak blažený, že si mohl ocásek uvrtět.*
Obrázek
Odpovědět