Podchod

Hledáš-li klid nebo jdeš jen domu, jsi na správné cestě...
Nathalia Manson
Přezdívka: Kailie

Re: Podchod

Příspěvek od Nathalia Manson »

*Takovou reakci přesně čekala.To už je podruhý co se její názor na Erwina změnil. Dřív si myslela, že je to jenom zhýčkaná celebrita ale teď vidí, že je to člověk se silnou osobností a navíc ví co chce. O všem přemýšlí dopředu. Měla ale čekat že to nebude blbec když má svojí vlastní talkshow. Zasměje se a zvedne ruce jako by se vzdávala.* Myslela jsem si, že nebudeš chtít. Každopádně kdyby jsi potřeboval pomoc, nebo jsi přišel na něco novýho, tak se mi ozvi. Prostě doufám, že budeme v kontaktu. *Je na něm vidět, že je myšlenkama už někde jinde. Ví o něm že je čerstvě zasnoubený a tak se určitě těší za tou svojí. Trochu mu závidí, že má někoho o koho se může opřít. Ale takhle jí alespoň nic nesvazuje a může si dělat co chce. Přehodí si svojí tašku přes rameno, protože je jasné, že takhle konverzace končí.*Já to chápu. Přece nechceme aby jsi u své nastávající měl nějaký problémy, no ne? *Podá mu ruku.* Ráda jsem tě poznala a ještě jednou promiň. Určitě se ozvu a ještě to probereme. Tak čau..*Hodí poslední pohled na svojí kresbu a vydá se opačnym směrem než Erwin, směrem domů, kde na ní na rozdíl od něj nikdo nečeká.*
Obrázek
Odpovědět