Obytná zóna

Hledáš-li klid nebo jdeš jen domu, jsi na správné cestě...
Odpovědět
Leanne C. Kahard
Přezdívka: Lea

Re: Obytná zóna

Příspěvek od Leanne C. Kahard »

*sleduje jeho počáteční nevěřícnost a potom ten nadšený výraz. Jen párkrát zamrká, nechá se zvednout a v očích jí víří zmatení, stejně jako v mysli. Moment... On je rád? Až teď si uvědomí, že celou dobu se taky bála jeho reakce. Bála. se, že on to malé nebude chtít. Zamrká nad tím, teprve teď se dostala z toho šoku úplně. Když to přijala, tu myšlenku, že je těhotná, vlastně byla za to ráda. Sama v sobě už se nevyznáPosadí se znovu na vanu, sklopí pohled a začne se sama v sobě přehrabovat. Postupně v ní vzkvétal hřejivý pocit. Bude matkou. V očích se jí začaly objevovat slzy štěstí a dojetí. Na chvíli úplně vypustila Erwina. Měla co dělat, aby se vypořádala sama ze sebou. Až ve chvíli, kdy padne první otázka, překvapeně k němu zvedne pohled a po druhé jen šokovaně zalapá po dechu. Co si to o ní myslí! Neví, jestli to je těhotenskými hormony nebo její vlastní náturou, ale prudce se vyhoupne na nohy s očima stále zalitýma slzami.* To si o mně myslíš?! Že bych byla schopná ho zabít?! *rozkřikne se na něj, ruku si ochranitelsky položí na zatím ploché břicho a zadívá se na něj divokýma očima. Málem ho počastovala nepříjemnou nadávkou, ale včas se zadrží. To už by bylo moc. Propaluje ho ochranitelským, naštvaným pohledem a ruku si stále tiskne na břicho. Nechápe, jak ho to mohlo napadnout. Z oka jí steče slza, pak se prudce otočí a vyběhne z koupelny. Zamíří ke dveřím na balkón, zahledí se ven a v očích jí to divoce jiskří.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard
Přezdívka: Tezia Raven

Příspěvek od Erwin Uriel Kahard »

*Už podruhé za těch pár minut co je doma mu vyjede obočí až na vrch hlavy a to jen díky tomu jak na něj najednou zařve. Řekl něco až tak špatného? Tohle vyvozoval jen z toho, že tu seděla jak oukropeček. Opravdu si myslel, že jí to netěší. Tedy... Teď už si to nemyslí. Když si přiloží ruku na bříško, stočí na moment pohled tam, než ho vrátí znovu k jejím očím. Ten divoký a ochranářský výraz v jejích očích mu připomíná divokou šelmu, co brání svá mláďata. Moment... Ona to malé brání před ním?! Prosím?!* Ne, jen když jsem přišel, vypadala jsi, jako by se ti zhroutil celý svět. Počkej... Leo! * V tu chvíli však už jeho drahá nastávající vyběhla z koupelny, kdo ví kam. Začíná si připadat jak v seriálu. Ona si o něm vážně myslí, že by jí to dovolil dát ho pryč? Tedy... Asi by byl opravdu zklamaný a opravdu by ho to dlouho, dlouho žralo, ale asi ano. V první řadě je to její tělo, ona se musí rozhodnout, jestli je připravená na to být matkou. A na druhou stranu... Přece by nemohla zabít něco, co je z poloviny její a z poloviny jeho! Odrazí se od pračky a výjde za ní do prostoru kuchyně/jídelny/obýváku. Trochu zpomalí, když jí uvidí stát u těch balkónových dveří a uvědomí si, že se neběžela zamknout do ložnice. Zhluboka si povzdechne, ramena mu maličko spadnou, ale pak se přece jen usměje a dojde až k ní.* To jsem přece neřekl. Jen jsi nevypadala, že z toho máš radost... Tak jsem se lekl, že by tě mohlo napadnout něco takového. *Pak povytáhne jedno obočí a dodá:* Doufám, že tě to vůbec nenapadlo, protože... *maličko mu pobaveně cuknou koutky a po dlouhé době si přece jen před ní klekne. Jednu ruku jí položí na boky, druhou ukáže na její bříško a vzhlédne,* ... tenhle malej shluk buněk, který je tam uvnitř, bude mít krásné fialové oči a dlouhé hnědé vlasy, pokud to bude holčička. *Spokojeně se usměje a přece jen neodolá tomu, aby svou tvář bokem nepřiložil přibližně k místu, kde se nacházel Lei pupík a ruce omotal kolem jejích stehen.* A ne že polezeš ven dřív. Hezky na čas, až za... *Teď už zřejmě nemluvil k Lee, ale k tomu malému uvnitř. Nakonec se přece jen zarazí a zahledí se na ní.* Kdy jsme to stihli? *Ano, to je otázka, jestli si je vědoma, kdy tuhle malou příšerku uvnitř zplodili. Jeho to zřejmě totiž absolutně nenapadá.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard

*poslouchala ho, ale nemluvila. Postupně se zklidňovala a hleděla do dálky. Zavřela na chvilku oči, aby se úplně zbavila té myšlenky na to, že by ho... dala pryč. V tu chvíli se jí v srdci roztekla prázdnota, podobná té, jako když odešla od Erwina. Ruku zvedne a obejme si rukama hruď, jakoby se měla rozpadnout. Ještě zavrtí hlavou, aby se toho definitivně zbavila, protože to nedopustí. A Erwin taky ne, podle jeho první reakce. Usměje se a když ucítí a uslyší Erwna za sebou, jen si povzdechne.* Promiň, prostě... jsem nějaká víc emotivnější. *omluví se mu za to, jak vyjela a skloní hlavou, aby na něj viděla, jak před ní klečí. Usměje se na něj, povolí ruce a spustí je volně podél těla.* Nedokázala jsem tomu uvěřit. Přece jen mi je jenom 21 a nad těhotenstvím jsem vůbec neuvažovala. A navíc jsem se trochu bála, že to malé nebudeš chtít, ale to mi došlo až potom. *řekla upřímně, s pocitem naprostého štěstí se na něj usmála. Sledovala ho, jak září štěstím a sama se cítila podobně.* Zrovna těch fialových očí bych jí ušetřila. *poznamenala pobaveně. Sama měla lepší typ - jeho oči by byly mnohem lepší. Sleduje, jak mluví k jejímu břichu a upřímně se rozesměje. Když se jí zeptá na takovou blbou otázku, pobaveně se ušklíbne.* Ehm, ty se nepamatuješ? Jak jsme to nedošli nahoru do ložnice? *zeptá se ho škádlivě a podívá se směrem ke zdi, kde tehdy skončili a potom na něj. To je jediný okamžik, u kterého si vybavovala, že by si alespoň jeden z nich nedával pozor.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Stále se tulící k jejímu bříšku, šťastně se usmívající a spokojeně vypadající maličko usměje na ty její slova. Ano, to asi ano. V podstatě nemá ponětí, co je teď čeká, protože staršího bratra ani sestru nemá, je jedináček, jediný člověk z jeho okolí, který má dítě je Thomas, ani Ronald s Helen ho zatím nemají a pochybuje, že by něco podobného plánoval Cameron se Soneou, těm jistě stačí to miminko co mají, Benjamín. Ale ani tak strach nemá...* A mě je teprve šestadvacet a taky jsem zrovna špunta neplánoval, protože se budu muset začít dělit. *Poznamená a s lehce našpulenou pusou se zadívá na ní nahoru. Ano, myslel to tak, že se bude muset začít dělit o ní, ale celé to bylo víc pro pobavení, než pravda. I když o ní se vážně dělit nechce.* Nebudu chcít?! *Šokovaně se na ní zadívá.*Nebudu chtít? Proboha, princezno, vždyť jsi to poloviční ty... Vše, co by mělo minimálně jeden gen společný s tebou, chci. Až na tvého bratra, samozřejmě, to by bylo trošku divný. *Poznamená a znovu se na ní naprosto šťastně usměje. Tohle je nejlepší den jeho života. Teda hned po tom, co jí poznal. Maličko se zamračí, když uslyší její slova a zadívá se na ní s lehkým nechápáním.* Proč? Jedinečné a nádherné. Hluboké a všeříkající. A v pubertě jí budu zamykat v pokoji, aby jí náhodou pánská populace v tomto městě neublížila. *Nikdo ale neřekl, že to bude zrovna holčička. I z kluka by byl neméně nadšený. Kolik pitomostí by byl schopný s ním dělat, v určitou chvíli by asi měla občas pocit, že má doma dvě děti, ne jen jedno. Napodobí její pohled stranou a úsměv se mu na okamžik změní na úplně jiný druh, není šťastný, ale takový... prozíravý, ukazující, že přesně ví o čem mluví.* Takže teď mám děkovat tomu, že jsi zvládla mě dostat naprosto mimo sebekontrolu, protože jinak by to malé uvnitř nebylo?*zeptá se jí a pak polohlasem dodá:* Dělej to prosím častěji.
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard

*zasměje se a stále na něj shlíží shora.* No to budeš muset. Ale popravdě, i já se o tebe budu muset dělit, až to bude starší, ne? *řekne a uculí se na něj. Úsměv jí trochu pohasne, když uvidí jeho šok, ale nakonec se její tvář zase vyjasní a na tváři se jí objeví takový jemný, zamilovaný úsměv.* Nikdy jsem o tom nemluvili, tak jsem si prostě nebyla jistá. A mého bratra z toho vynech, prosím. *poznamená pobaveně a jen se na něj dívá třpytícíma očima. Znovu se na něj usměje s láskou v očích.* Mám svoje zkušenosti, které bych nikomu nepřála... *řekne tiše a lhostejně nad tím pokrčí rameny. Už dávno se tím netrápila.* No, pokud bude po nás, toho bych se nebála. *řekla pobaveně a rozesmála se. Pokud bude stejně prostořeká a horkokrevná jako oni, tak se celá mužská populace má na co těšit. Nebo ženská část, záleží na tom, co to bude. Taky si uvědomí, že takhle klečet u jejího břicha ho od teď bude vídávat často, vzhledem k tomu, že už teď k jejímu bříšku mluví. Pobaveně se usměje a pak nad jeho dedukcí přikývne.* Asi ano. Jinak bychom si dali pozor, nemám pravdu? *poslední část věty už dodala jen polohlasem a když zaslechla i tu další poznámku, škádlivě na něj povytáhne obočí.* Jsi si tím jistý? Aby ti tady potom neběhalo těch capartů pět. *řekne se smíchem a seshora ho pobaveně pozoruje. Začíná být trochu nervózní z toho, že je tak dlouho vyšší jak ona, ale Erwin nevypadá na to, že by se chtěl zvedat.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Maličko se pousměje a zavře oči. Vzpomene si na tu jednu chvíli v parku, kdy se tam sešli a on sám si říkal, jak by byl rád, kdyby ona byla ta poslední. Moc tomu nevěřil, ale dal tomu možnost. Zatraceně, jak je teď rád za tu chvíli, kdy opravdu do toho baru zašel. Bylo to, jako by mu byla poslána z hůry. I přes hádky, nesrovnalosti a další věci, jí stále miluje den ode dne víc a víc, i když si myslel, že to vážně není možné. Je zvláštní, jak si život dokáže pohrát a pomoct mu najít osobu, do které se beznadějně zblázní už po tom odpoledni stráveném v kavárně. Možná k ní opravdu něco cítil už od té chvíle. Osudové bylo ale to zkratové jednání po plese. To políbení, které si nemohl odpustit. Díky němu našel svou drogu, co opravdu potřebuje denně, její sladké rty.* Asi ano... *Pousměje se, když ho vytrhne z přemýšlení. Bude se snažit být ten nejlepší otec...* Tak pro příště, cokoliv je spojené s tebou, je pro mě požehnání. *Odpoví jí vážným tónem a pak se přece jen musí krátce zasmát.* Pokud bude v pubertě po mě, tak bych se bál opravdu hodně moc. *Upraví její slova. Je sice pravda, že nikdy nebyl nějak zlobivé dítě, ale to co vyváděl při dospívání... Vědět, že to bude dělat jeho dítě, asi by si začal trhat vlasy už teď. Zhluboka si povzdechne a na chvíli se odtáhne, ale jen proto, aby jí mohl vyrolovat mikinu i tričko a s úsměvem se zadívat na to její bříško. Věnuje mu i políbení a potichu zašeptá:* Nezlob maminku. *Na to se opravdu zvedne, protože ho začaly už trochu bolet kolena. Přece jen plovoucí podlaha není moc příjemná na klečení. Stáhne jí to tričko i mikinu zase dolů, pečlivě upraví a nakonec si jí přece jen s pobaveným úsměvem k sobě přitáhne. Ano, anděl seslaný pro něj... Zasloužím si jí vůbec? Ruce jí obtočí kolem pasu a majetnicky jí je položí na zadeček.* Klidně i deset. I když tolik bys jich asi odrodit nechtěla, že? *Poznamená lehce pobaveně a uculí se na ní. Je to míchanina štěstí, lásky a spokojenosti. Po tom všem, co se tu děje, je možné, aby se cítil tak zatraceně dobře? Skloní se k ní a opře své čelo o to její.* Miluju tě, ale tak zatraceně moc, že si to ani neumíš představit. Jsi moje naprosto všechno. Nevím, co bych dělal, kdybych o tebe přišel. *zašeptá stále s tím úsměvem a věnuje jí krátké políbení, než ho napadne jedna docela důležitá věc. Na kousek se odtáhne a zamyšleně se na ní zadívá.* Chceš to zatím držet v tajnosti, nebo to můžu začít vytrubovat do světa?
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard

*pobaveně se usměje nad jeho řečmi o pubertě.* To je ještě daleko, na to je času dost. *poznamená pobaveně a zakroutí hlavou. Vážně nějak rád mluví k jejímu bříšku. Proč ho jen tak fascinuje? Vždyť tam ještě nejde vidět vůbec nic... Zakroutí nad tím nevěřícně hlavou. Nad jeho slovy o deseti dětech se zatváří tak trochu zděšeně.* Deset? Ne to fakt ne. Myslím, že i po tom jednom změníš názor... *řekne a trochu se sarkasticky pousměje. Co ví, tak děti se velmi rády budí uprostřed noci... Sleduje ho, jak se k ní jen tiskne a přemítá, kdo jí ho poslal do cesty, jestli náhoda nebo osud. V očích má tak trochu dojatý výraz a zase se jí začnou lesknout, jak se v nich hromadí slzy. Milovala ho a stále nemohla uvěřit svému štěstí, že to stejné cítí i on k ní... Jak jí přesvědčila jeho další slova. Neustále ho sleduje očima, i když se zvedá a její oči se třpytí láskou, dojetím... vším, co je uvnitř ní. Šťastně vydechne a rukama ho jemně obejme okolo krku.* Taky tě miluju. Tak moc, až to bolí. *řekne rozechvělým hlasem a zavře oči, aby zastavila slzy dojetí. To se jí tak úplně nepovede, jedna jí přece jen z oka vyklouzne a pomalu klouže po tváři dolů. Nechá ho trochu se odtáhnout, zakloní hlavu a podívá se na něj. Nad tím taky ještě nepřemýšlela.* Počkej, než si zajdu za doktorem a on mi udělá ultrazvuk a další vyšetření. Abychom měli stoprocentní jistotu. *poprosí ho a doufá, že to pochopí.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Takže už budou tři... Doopravdy tři, ne on, Lea a Cappucci. Ale on, Lea a to malé. Dobrá, čtyři, bylo by špatné z toho Cappucci vyřazovat. Ještě si zřejmě nezačal uvědomovat pravou podstatu těch slov a asi ani pravý dopad toho. Zatím je bez sebe štěstím, že se tohle stalo, ale nějak mu stále nedochází že on bude otec. Někdo, kdo se bude starat. Někdo, kdo bude vychovávat, kdo bude zakazovat, povolovat, učit, pomáhat... Opravdu je na to připravený?* Jedináčka ne... Byl by sám, jako jsem byl já. Aspoň dvě, princezno. *Promluví s lehkým úsměvem, i když to její pousmátí je sakrastické. Za ta její slova jí věnuje ještě jeden krátký polibek a když se odtáhne, z malé vzdálenosti jí dál pozoruje. Co tohle všechno mění? Nesmí se vystavovat takovému nebezpečí... Vždyť tu právě založili rodinu, musí se chovat trošku víc zodpovědně, než do teď. Ale jak, když Gold Pitem zmítá právě předzvěst bouře, kterou spolu budou muset nějak přežít a většina lidí od Erwina i očekává, že se do té bouře zapojí jako jeden blesk. A to on i plánuje udělat.* Dobrá... A pak to budu moct roztrubovat? *Šťastně se na ní uculí. Připadá si teď jako další malé dítě. A další otázku kterou to nabízí... Svatba teď a nebo zůstanou u zasnoubení a vezmou se až potom? Budou toho muset opravdu hodně probrat.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Leanne C. Kahard

*lehce zasněně si povzdechne a spokojeně zavře oči. Teď už jí ke štěstí nic nechybí, snad jen to, aby se situace ve městě nějakým způsobem vyřešila a uklidnila. Schová se mu do náručí a tvář mu zaboří po hrudi a tiše cosi zamručí.* Dvě klidně, ale jen ne prosím deset. *zaúpí naoko a instinktivně si ruce položí na břicho. Připadá jí to tak trochu jako zázrak, že jí pod srdcem roste nový život. Na tváři se jí stále drží úsměv, i když ten už Erwin nevidí.* No, roztrubovat. Nemusí to vědět celý Gold Pit. Ne jak zasnoubení, prosím tě. *varuje ho dopředu, trošičku se od něj odtáhne a varovně se mu podívá do očí. Pak se na něj spokojeně usměje a znovu se vrátí pro ní přirozenější polohy. Takhle by jí brzo bolelo za krkem.*
Obrázek
Erwin Uriel Kahard

*Schová jí do náručí a sám si položí hradu na její temeno hlavy. Je mu dobře... Co dobře, je mu fantasticky. Přijít po přímém přenosu domů a dozvědět se takovou zprávu je jak pohlazení po duši. I když to v první chvíli vypadalo na hádku. Popravdě, oba dva jsou až moc horkokrevní na to, aby se jim častěji vyhnuli, než aby je vytvořili. Občas to je opravdu jak španělská vesnice, ale o to hezčí je se pak k sobě přitulit večer před televizí a prostě jen tak až na pár komentářů právě probíhajícího programu a občasnému smíchu v tichu si užívat přítomnosti toho druhého.* Takže dvě a roztrubovat to nemůžu... A ještě mám jednu otázku. Kdyby to malé nebylo, mohli jsme to oddalovat jak jsme chtěli. Ale... *Maličko se od ní odtáhne a nakonec zhodnotí, že pro další rozebírání debaty by bylo fajn si sednout. Vezme jí za ruce a pomalu se rozejde, aby obešli pohovku a mohli se na ní posadit.* Ale teď by to bylo dobré vyřešit, když už je situace jaká je. *Posadí se a jelikož jí stále drží za ruce, je to asi náznak toho, že by si měla sednou také.* Požádal jsem tě o ruku a chtěl bych tě v těch svatebních šatech vidět. Nebo je z tebe sundávat. *Uculí se pobaveně, musí už po takové době vědět, že si dělá srandu. I když... Něco pravdy na tom jistě bude.* Takže svatba teď, někdy do té doby, než ti začne růst bříško, nebo až potom, co se ten raubíř narodí? *Ano, bere už jako jasnou věc to, že se opravdu vezmou. Jinak by jí o tu ruku nežádal a neklečel by před ní na kolenou. A už vůbec by se nestaral o to, aby zatraceně každý, kdo ten den Rowin's sledoval, věděl, jak je jeho budoucí žena dokonalá.*
Obrázek Obrázek
Obrázek
Odpovědět