Obytná zóna

Hledáš-li klid nebo jdeš jen domu, jsi na správné cestě...
Odpovědět
Patrick Ross
Přezdívka: Huy
Kontaktovat uživatele:

Re: Obytná zóna

Příspěvek od Patrick Ross »

Nejsme obyčejní ale náš hostitel tu má tolik paruk, brýlí a věcí, že bychom byli nenápadní. * Pousměje se a dodá vzápětí. * Ale asi tak před 20 lety. * Rozhlédne se v bytě, který už má prozkoumaný snad do každého detailu. Pravda, ten byt nebyl ubytovaný už přes půl roku ale nějak se tu dá žít. Na další 2 měsíce to snad ještě zvládnou tu být ale byl by rád, kdyby se to vyřešilo to už co nejdříve! V pozadí hraje pěkná hudba, která oběma zlepšuje náladu. * Když tě teď tak vidím, nebylo by na škodu odložit tu snídani trochu na později? * Zeptá se jí s úsměvem a políbí ji na její rty. * Jo, ta dietka v Thomasově podání mě už trochu štve, asi nám chtěl něco naznačit či co. * Pousměje se a na další slova zareaguje následovně. * Rozkaz, kapitáne. * S úsměvem se prodírá cestou do obýváku, kde se instinktivně podívá z okna, jestliže někdo není před domem ale zatím je asi nikdo neobjevil, což je jenom dobře. Sousedi tu ani moc nejsou a podzemní cesta do města se také hodí. Ach, ti projektanti… * Už se to nese. * Pronese s optimistickým hlasem směrem do kuchyně a uchopí hrneček do svých rukou. Zapne v obýváku také televizi, aby bylo trochu rušněji. Ticho ho zabíjí. * Nechceš jen tak do čtvrtka zajet do Paříže na takový menší výlet? Mám nápad, jak se dostat asi ven.
Obrázek
Amber Reed
Přezdívka: Tess

Příspěvek od Amber Reed »

Dobře dobře, někdy to riskneme. * Pokrčí rameny. Až teď si vlastně uvědomí, jak moc jí vadí být tady zavřená. Potřebuje na vzduch. A na chvíli si připadat normálně. I za cenu, že by měla mít blonďatou paruku, přidělané pihy a ještě další jiné předělávky. * I ty jeden. * Zasměje se laškovně a ruce mu obtočí kolem krku. * Nebo tu snídani můžeme rychle sníst. Aby sis dobil baterky. * Usměje se a oplatí mu polibek. * Možná, že už nejsme tak vítanými hosty. Na chvilku se zamyslí. A pak zavrtí hlavou. To je pěknej nesmysl. Jsme jeho miláčci! * Zasměje se a posadí se na židli. Pohrává si s pramínkem vlasů a čeká na svojí dávku kofeinu. * Že ti to trvalo. Usměje se na něj a natáhne se k němu pro polibek. Vezme si od něj hrnek do svých rukou a hned se z něj napije.* Jasně, že ráda pojedu. * Usměje se na něj a s nadšením v očích ho pozoruje. Pak se zvedne ze své židle a přejde k němu. Posadí se mu na klín. * Povídej, na co si přišel ty moje hlavičko. * Prohrábne mu jeho vlasy a políbí ho na čelo. Oddech od tohohle všeho někde jinde, kde se nebude muset skrývat jim jen prospěje. Navíc není krásnější místo na jaře, než je Paříž. *
Patrick Ross
Kontaktovat uživatele:

Vážně někdy? Rovnou dneska přeci, nemůžeme tu pořád být zavření, to už se nedá vydržet, ne? * Pronese s úsměvem a doufá, že ještě dnes se změní najednou styl všech Gold Piťanů na retro, aby se mohli protáhnout mezi davy nepoznaně v těchto oblečeních a věcech, co tu má Thomas. * Tak fajn, jak myslíš. * Odpoví jí se širokým úsměvem a podívá se jí do očí. Pořád v nich nachází něco nového, nepoznaného. * To jsme, jinak by nás tak asi nevychvaloval před měsícem, nemyslíš si? * Pousměje se nad tím výrokem a pomalu si sedne ke stolu. * To jsem chtěl přesně slyšet. * Odpoví jí s radostí a pomalu už vymýšlí plán, jak se dostat ven. Vidí, jak pomalu se posadí na jeho klín. * Tím, že sedíš na mě mi moc nepomáháš v přemýšlení, miláčku. * Pronese s úsměvem na rtech a políbí jí na rty. * No, je tu sklepení, kam se můžeme dostat podzemní chodbou nějak na náměstí. Jenom musíme nějak vymyslet, jak se dostat z náměstí rovnou k šachtě, která je v prefektuře. * Pronese už ne s takovým nadšením, jediné rozumné řešení asi bude objednat si „taxík“ z prefektury. Strejda to kdyžtak zaplatí stejně za ně. *
Obrázek
Amber Reed

Když najdeme nějaký ucházející věci, tak prosim. Víš, ale jak bídně na tom jsou naše šatníky. Vždyť jsem si sebou nestihla vzít ani dvoje džíny! * Zavrtí hlavou a usměje se. * Budeme to muset nějak vytunit nebo to přežít v tom, co máme. Plus nějakej nenápadnej kabát. * Pokrčí rameny a začne přemýšlet, co všechno se nachází ve skříních. * Přesně tak. Řikám, že to byl nesmysl. * Nakrčí čelo a podívá se na něj. Po jeho poznámce se jen usměje a nepřestává prohrabávat jeho vlasy. * Ale nepovídej, lásko. * Zašeptá mu do ucha a pak se nechá na chvíli odnést úplně někam jinam a to díky jeho polibku. Poslouchá jeho plánovaní. *To by šlo. Tak v nejhorším případě bychom mohli jít někdy pozdě v noci. Vždyť přece víme, jak kdy kdo odchází a tak podobně. To by neměl být snad takový problém. * Nakrčí nos a na chvíli se zamyslí. * Co kdybychom vyrazili už dneska? V Paříži si můžeme i koupit nějaký normální věci, v kterejch tady nebudeme vypadat jak neandrtálci. A taky konečně vypadneme. * Zadívá se na něj s nevyslovenou otázkou v očích. Pohnou se dneska z místa, nebo tady budou jako ptáci v kleci? Pohladí ho po tváři a natáhne se pro jeden z toustů. * Tak dobrou chuť. * Nadzvedne obočí a pustí se do toustu. Stále pohodlně sedí uvelebená v klíně Patricka.*
Patrick Ross
Kontaktovat uživatele:

Mám se v noci proplížit do našeho bytu a vzít ti teda ty tvoje oblíbené džíny? * Zeptá se jí úsměvem a pohladí jí po tváři. Podívá se na ty tousty, které se na něho už asi i usmívají. Možná už má vidiny, díky tomu, že má hrozný hlad. Ale chuť na tousty zrovna moc nemá díky týdenní dietě na nich. Na její následující věty zareaguje úsměvem a po poslední jí pohladí po jejich stehnech a poslouchá, co zrovna říká. * Nebyl by to problém ale třeba takový taxík od strejdy by taky nebyl špatný nápad nebo ne? * Zeptá se jí s pobaveným výrazem a napije se z jejího hrnku. No, docela silné kafe i pro něho. * Vyrazíme třeba ihned po jídle nebo teda i trochu později, času máme dost nebo ne? * Nadhodí otázku s nadšením. * Dobrou chuť, lásko. * Natáhne se také po jednom z těch pár toustů, co je na talíři a pomalu jej pojídá. *
Obrázek
Amber Reed

*Zavrtí hlavou a usměje se na něj. * Ne, to nemusíš. Já to přežiju. Nechci riskovat, že by tě někdo uviděl. A přežiju to bez nich. Snad to už brzo bude zase v pořádku. * Položí svou ruku na jeho, která je na její tváři. Když jí pohladí po stehnech trochu se pod jeho dotekem zachvěje. *Ty jsi plánovač. Takže rozhodnutí nechám na tobě. * Políbí ho krátce na rty. * Hej, to je moje kafe! * Zasměje se a hravě ho plácne přes ruku. * Možná bychom to mohli na chvilku oddálit. Máme ještě nějaký nevyřízený záležitosti. * Nadzvedne obočí a skousne si ret. Rukou ho pohladí po tváři a pak s ní volně pokračuje až na jeho hrudník. Tam jí nechá a párkrát zabubnuje prsty. *To teda dobrou. * Povzdechne si a pustí se do toustu. Párkrát si k tomu sáhne pro zeleninu, která je připravená na stole. Po chvíli se přesune z Patrickova klína zase na židli a do rukou si vezme hrnek z kterého postupně upíjí. * Takže zařídíš ten taxík? Půjdu se zatím nějak připravit. * Odloží prázdný hrnek na stůl a pozoruje střed svého vesmíru s mírným úsměvem. *
Patrick Ross
Kontaktovat uživatele:

Bude brzo, lásko, o to se neboj. Máme to ve svých rukou. *Ujistí jí s úsměvem na jejich připravované plány, které visí ve vzduchu. Plány neplány, moc mu to teď nepřemýšlí, vážně ne. Je to těžké v její přítomnosti, diví se, že mu to šlo, ještě předtím, než se dali dohromady. * Jasně, tak to jsem zvědavý, jak dopadneme, když plánuju pro dnešek tedy já. * Odpoví jí s úsměvem na její větu, která ho moc trochu vyvedla z míru. Možná ne zrovna ta věta. * Tvoje a moje, je to naše, ne? * Zasměje se a dá si další kousek toustu. * To zní dobře. * Odpoví jí na to s úsměvem a druhá ruka mu už někde bloudí pod jejím tričkem. * Za chvíli mu zavolám, tak se běž připravit a vem si i ten tmavý kufřík. Bez něho asi nebudeme mít čím platit. * Zvolá na ní a pomalu dojí, ještě pár toustů, co zbylo na talíři. Asi je čas se jít převléct a zařídit si ten „taxík“. *
Obrázek
Amber Reed

Je to vážně velká věc. Nechci, aby se to pokazilo. Myslíš, že to zvládnou? * Nakrabatí čelo a podívá se mu do očí. * Prosim tě, děláš, jak kdyby si byl špatný plánovač. Zatím ti to vždycky vycházelo. Takže žádný takovýhle řeči, ano? * Prohrábne si vlasy a pak si začne hrát s jedním pramínkem vlasů. Různě ho natáčí a přitom sleduje jeho konečky. * No jo, máš pravdu. * Usměje se na něj a uznale pokývá hlavou. *Mám jen skvělý nápady, nezapomínej. * Sehne se, aby ho mohla políbit. * Rozkaz generále. * Zasalutuje a vydá se do koupelny, kde ze sebe udělá člověka. Poté se zkusí co nejvíc zamaskovat a připraví potřebné věci. Vše je připravené k odjezdu. *
Odpovědět