Oslava uznání Gold Pitu na světových mapách

Tady najdete vlákna s jednotlivými akcemi
Andromeda Andy Carter
Přezdívka: Sel

Re: Oslava uznání Gold Pitu na světových mapách

Příspěvek od Andromeda Andy Carter »

Tak to vážně děkuji. *Usměje se. Opravdu jí to pomůže, pěšky by jí to rychlou chůzí trvalo něco přes dvacet minut, přeci jen byli teď v centru. Vyráží společně s Carlem směrem k něho autu a na jeho slova pouze přikývne. Jakmile se zeptá na její vzdělávání a zaměstnání, na chvilku se zamýšlí.* Pořád studuju, jsem na právnické fakultě, takže pokud se mi podaří odpromoval, tak budu postrachem soudních síní, ale při studiu si musím i vydělávat. I když to asi bude znít divně, tak pracuju pro soukromou agenturu jako osobní strážce. *Odpoví mu na jeho otázku a teď tak trochu i čeká na jeho reakcí, protože většina lidí je překvapená, když jim oznámí jako co pracuje.* A vy pracujete nebo ještě studujete? *Oplatí mu otázku a zvědavě se na něj podívá. Pořád se totiž nemůže zbavit pocitu, že ho už někde viděla.*
Carl Hamilton
Přezdívka: Bender

Příspěvek od Carl Hamilton »

Není za co, i když jste mi polila triko. * Odpoví na to se širokým úsměvem a je vidět, že už to nebere nijak tragicky, jako na začátku a pomalu už se blíží k jeho Ferrari, které je opravdu krásně naleštěné, i když je to už starý veterán… Obnova laku dělá své. Jen je už rok 2093 a od roku 2015 je to už nějaký rok, co už je toto auto na světě. Vtipné, že jezdí zrovna v tak starém autě, o snad třikrát starším než je on. * Už jsem při první části přemítal, že bych si vás najal jako svého právníka, kdyby došlo na nejhorší ale vy budete asi na druhé straně barikády. * Pousměje se a jde ke směru dveří spolujezdce, aby jí otevřel. Samozřejmě nebude ona sama otevírat, když je dáma, ne? * Osobní strážkyně? Wow, tak to asi byste mě zpacifikovala hned, takže si budu dávat tedy pozor. * Usměje se a už jenom čeká, až si nasedne do auta. Obejde své auto a sedne na své místo řidiče. * Já studuju dálkově, jinak tady pracuju. Mám teď na starosti prodej diamantů, takže to nějak jde.
Obrázek
Andromeda Andy Carter
Přezdívka: Sel

Příspěvek od Andromeda Andy Carter »

No, když už jsem ho polila, můžu vám ho vyprat. *Nabídne mu taky s úsměvem, pak se podívá na auto, ke kterému míří. Jeho stáří opravdu nepozná, ale rozhodně je jí jasné, že tohle auto je dost drahé. Už jen ta značka. Alespoň něco si že svého dětství s dvěma bratry odnesla.* Tak když to budete vy, tak bych vás klidně zastupovala. I když asi to nebudou zrovna jednoduché kauzy, u kterých by jste byl, že? Ano, takže kdyby jste chtěl nějakého bodyguarda, jsem vám k službám. *Pronese zatímco nasedá na místo spolujezdce. Ještě poděkuje, přeci jen je slušně vychovaná. Když Carl nasedne a řekne to o prodeji diamantů, tak jí konečně v hlavě sepne a uvědomí si, odkud ho zná.* Neotevírali jste teď nový důl? *Zeptá se a usměje se zatímco se poutá.*
Zamčeno